Vispārējie filtri

AVIRA atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem vietnē AVIRA

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot

Aktīvie AVIRA atlaižu kodi

AVIRA atlaižu kodi, kuriem beidzies derīguma termiņš

Vispārīga informācija par AVIRA

 • Avira ir kiberdrošības uzņēmums, kas specializējas pretvīrusu programmatūras un interneta drošības risinājumos.
 • Uzņēmums Avira tika dibināts 2006. gadā Vācijā un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no vadošajiem pretvīrusu programmatūras nodrošinātājiem visā pasaulē.
 • Avira piedāvā virkni produktu gan individuāliem lietotājiem, gan uzņēmumiem, tostarp pretvīrusu programmatūru, interneta drošības komplektus un mobilos drošības risinājumus. Viņu programmatūra ir izstrādāta, lai aizsargātu pret dažādiem draudiem, piemēram, vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru, izspiedējprogrammatūru, pikšķerēšanas uzbrukumiem un citām tiešsaistes briesmām.
 • Viena no ievērojamām Avira produktu iezīmēm ir uzlabotas tehnoloģijas, piemēram, mākslīgais intelekts un mašīnmācīšanās, lai atklātu un novērstu jaunus draudus reāllaikā.
 • Avira piedāvā gan bezmaksas, gan maksas programmatūras versijas, un maksas versijas parasti piedāvā papildu funkcijas un uzlabotu aizsardzību.
tukšs

Avira piedāvātie piedāvājumi un atlaides

 • Reklāmas atlaides: tās ir īslaicīgas atlaides, kas tiek piedāvātas uz ierobežotu laiku, bieži vien, lai sakristu ar brīvdienām vai īpašiem pasākumiem. Tie varētu ietvert atlaides sākotnējai pirkuma cenai vai abonementa atjaunošanai.
 • Kuponu kodi vai reklāmas kodi, kurus klienti var ievadīt norēķināšanās procesā, veicot pirkumu tiešsaistē, lai saņemtu atlaidi vai īpašo piedāvājumu.
 • Atlaižu komplekts: Avira piedāvā atlaides, pērkot vairākus produktus vai pakalpojumus kopā. Piemēram, jūs varat saņemt atlaidi, iegādājoties gan pretvīrusu programmatūru, gan Phantom VPN (virtuālā privātā tīkla) pakalpojumu.
 • Studentu atlaides: Avira piedāvā īpašas atlaides studentiem. Lai kvalificētos, jums parasti ir jāapstiprina studenta statuss, izmantojot derīgu studenta ID vai e-pasta adresi, un jūs saņemsiet līdz pat 70% atlaidi.
 • Atlaides vecāka gadagājuma cilvēkiem: Avira piedāvā līdz pat 70% atlaides verificētiem dalībniekiem, ja esat vecumā no 55 gadiem.
 • Atjaunošanas atlaides: lūdzu, sazinieties ar Avira ne vēlāk kā 35 dienas pirms gada abonementa atjaunošanas, un Avira nosūtīs jums e-pasta paziņojumu ar atjaunošanas cenu pirms derīguma termiņa beigām.
 • Sezonas atlaides: Avira var piedāvāt atlaides noteiktos gada laikos, piemēram, atgriešanās skolā vai svētku iepirkšanās sezonā.
 • Apjoma atlaides: uzņēmumiem vai organizācijām, kas iegādājas pretvīrusu programmatūras licences vairumā, Avira piedāvās apjoma atlaides, pamatojoties uz iegādāto licenču skaitu.
tukšs

Avira kuponu kodi

Kuponu kodi, kas pazīstami arī kā reklāmas kodi vai atlaižu kodi, ir burtciparu virknes, ko klienti var ievadīt norēķināšanās procesā, veicot pirkumu tiešsaistē, lai saņemtu atlaidi vai īpašo piedāvājumu. Šos kodus AVIRA nodrošina kā daļu no savas mārketinga stratēģijas, lai mudinātu klientus iegādāties viņu produktus vai pakalpojumus.
Lūk, kā parasti darbojas AVIRA kuponu kodi:
 • Reklāmas koda iegūšana: Reklāmas kodus var izplatīt, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, Avira biļetenus, sociālo mediju ziņas, sludinājumus vai reklāmas pasākumus. Tos var nodrošināt arī noteiktiem klientu segmentiem, piemēram, jauniem klientiem, esošajiem klientiem vai lojalitātes programmu dalībniekiem.
 • AVIRA kupona koda ievadīšana: Detalizētu rokasgrāmatu par reklāmas koda izmantošanu Avira vietnē atradīsiet šeit, šajā lapā, sadaļā "Kā to darīt".
 • Noteikumi un nosacījumi: akcijas kodiem bieži ir pievienoti īpaši noteikumi un nosacījumi, piemēram, derīguma termiņi, minimālās pirkuma prasības vai piemēroto produktu vai pakalpojumu ierobežojumi. Klientiem ir jāpārskata šie noteikumi, lai pārliecinātos, ka tie atbilst prasībām, lai veiksmīgi izmantotu reklāmas kodu.

Plāna izvēle vietnē Avira.com

Pašlaik Avira piedāvā četras produktu un pakalpojumu kategorijas klientiem, kuri vēlas uzlabot savu tiešsaistes un ierīču drošību:
 • Pakešu piedāvājumi, tostarp programmatūras produktu komplekti, piemēram: Avira Prime, Avira Internet Security un Avira Free Security.
 • Ierīces drošības programmatūra: antivīruss, programmatūras atjauninātājs, droša iepirkšanās un Avira pārlūkprogrammas drošība.
 • Tiešsaistes privātuma risinājumi: Phantom VPN, paroļu pārvaldnieks un Avira drošības pārlūks.
 • Optimizācijas programmatūra: sistēmas paātrināšana un optimizētājs.
Šeit ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā, pirms izvēlaties pareizo AVIRA produktu:
 • Novērtējiet savas vajadzības: apsveriet, kāda veida aizsardzība jums ir nepieciešama, pamatojoties uz jūsu lietošanas paradumiem un riska līmeni, ar kuru jūs saskaraties. Piemēram, ja datoru galvenokārt izmantojat pamata tīmekļa pārlūkošanai un e-pasta sūtīšanai, var pietikt ar standarta pretvīrusu programmatūru. Tomēr, ja iesaistāties tādās aktivitātēs kā tiešsaistes banka, iepirkšanās vai spēles, jums var būt nepieciešams visaptverošāks interneta drošības komplekts.
 • Izpēte: veltiet laiku dažādu tirgū pieejamo drošības risinājumu izpētei. Meklējiet cienījamus zīmolus, kas nodrošina efektīvu aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanu, izpirkuma programmatūru un citiem draudiem. Izlasiet gan ekspertu, gan lietotāju atsauksmes un vērtējumus, lai gūtu priekšstatu par katra produkta stiprajām un vājajām pusēm.
 • Funkcijas: apsveriet katra drošības risinājuma piedāvātās funkcijas un to atbilstību jūsu vajadzībām. Dažas kopīgas funkcijas, kas jāmeklē, ietver reāllaika skenēšanu, ugunsmūra aizsardzību, pretpikšķerēšanas rīkus, aizsardzību pret izspiedējvīrusu, drošu pārlūkošanu un aizsardzību pret identitātes zādzībām. Pārliecinieties, vai drošības risinājums ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu un citu datorā instalēto programmatūru.
 • Ietekme uz veiktspēju: novērtējiet drošības risinājuma ietekmi uz datora veiktspēju. Lai gan ir svarīgi nodrošināt spēcīgu aizsardzību, jūs nevēlaties, lai tā palēnina jūsu sistēmas darbību vai traucē jūsu ikdienas uzdevumus. Meklējiet drošības programmatūru, kas ir viegla un efektīva sistēmas resursu izmantošanas ziņā.
 • Izmaksas: Visbeidzot, apsveriet paketes izmaksas un to, vai tā atbilst jūsu budžetam. Salīdziniet cenu plānus un abonēšanas iespējas, lai atrastu vislabāko cenas un vērtības attiecību. Ņemiet vērā: lai gan ir pieejama bezmaksas pretvīrusu programmatūra, maksas risinājumi bieži piedāvā vairāk funkciju un labāku aizsardzību.

Bieži uzdotie jautājumi par AVIRA

Vai AVIRA piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 24 atlaižu kodi un akcijas, kas AVIRA darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā 35% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot AVIRA atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no AVIRA, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 35% līdz 40%, un ietaupītā summa atkarībā no situācijas var sasniegt vairākus simtus eiro.

Kādi ir labākie AVIRA kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais AVIRA atlaides kods ir (MEDUS 40) un piedāvā klientiem 40% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Vai Avira ir pilnīgi bez maksas?

Jā, pamata Avira drošības pakotne ir pilnīgi bez maksas. Abonējot jūs varat saņemt augstākās kvalitātes, pilnīgākas paketes.

Vai Avira var uzticēties, lai tā atklātu visus draudus?

Neatkarīgās pārbaudēs 2023. gadā Avira atklāja 100% ļaunprātīgas programmatūras failu, kas ir ļoti iespaidīgi — tas ietvēra izspiedējvīrusu programmatūru, Trojas zirgus, spiegprogrammatūru, taustiņu reģistrēšanas ļaunprātīgu programmatūru, sakņu komplektus un daudz ko citu.

Kam pieder Avira programmatūra?

Kopš 2021. gada Avira pieder amerikāņu programmatūras uzņēmumam NortonLifeLock, kas pārvalda arī Norton, Avast un AVG.

Vai Avira palēnina datoru?

Parasti, ja jūsu ierīce atbilst Avira Antivirus minimālajām sistēmas prasībām, ietekmei uz datora veiktspēju vajadzētu būt nenozīmīgai.

Kā es varu ietaupīt uz Avira abonementu?

Avira piedāvā klientiem vairāk veidu, kā ietaupīt uz abonementu, taču parasti abonēšanas ikmēneša maksa ir zemāka, ja izvēlaties garāku abonēšanas periodu. Tomēr jūs varat ietaupīt vēl vairāk, izmantojot Avira kupona kodu, abonējot jaunu maksas abonementu, norēķinoties.

Kur es varu atrast Avira kupona kodu?

Avira reklāmas kodus varat atrast mazumtirgotāja vietnē, sociālajos medijos, e-pasta biļetenos vai pat kuponu vietnēs, piemēram, couponius.com.

Kā pievienot kupona kodu AVIRA.COM abonementiem

Vienkāršs un garantēts veids, kā lietot reklāmas kodus Avira abonementiem izrakstīšanās laikā

 • 1
  Atrodiet jaunāko pieejamo AVIRA kupona kodu un saglabājiet to vēlākai lietošanai
 • 2
  Izvēlieties savu iecienītāko pakotni vietnē AVIRA.COM un izvēlieties savu abonementu
 • 3
  Noklikšķiniet uz "Pirkt tūlīt", lai pārietu uz norēķināšanos, pēc tam izvēlieties maksājuma veidu
 • 4
  Lapā “Pasūtījuma kopsavilkums” atrodiet lodziņu “Atzīmēt, lai ievadītu kupona kodu”.
 • 5
  Ievadiet precīzu iepriekš saglabāto kodu un noklikšķiniet uz "Lietot", lai izmantotu piedāvājumu
 • 6
  Jūsu atlaide tiks automātiski aprēķināta, un jūs esat gatavs pabeigt pasūtījumu

Aktīvie atlaižu kodi AVIRA

🛍️ Kategorija programmatūra
🔥 Kopējie piedāvājumi 24
🎇️ Atlaižu kodi 5
📌 Piedāvājumi 19
➡️ Labākais kupons 40% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 35% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie AVIRA kuponu kodi

AVIRA KODS AVIRA PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
710 Saņemiet 35% atlaidi vislabāk pārdotajai programmatūrai N / A
N/A 單品優惠券:減價$135.65 N / A
N/A Izbaudiet 60% atlaidi Avira Software Updater operētājsistēmai Windows N / A
N/A Izmantojiet 40% atlaidi godalgotajiem drošības risinājumiem ar vienu klikšķi N / A

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

WeWork 75 E Santa Clara St., Suite 600, 6th floor. Sanhosē CA 95113
AviraSecurity
@avira
Avira
avira.com

Īss ceļvedis AVIRA klientiem:

 • Avira antivīruss ir ļoti drošs lietošanā un nodrošina lielisku ierīces aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un citiem tiešsaistes draudiem. Kopš Avira ienākšanas pretvīrusu programmatūras tirgū, tā ir konsekventi uzskatīta par vienu no drošākajiem un uzticamākajiem pretvīrusu programmatūras nodrošinātājiem.
 • Bezmaksas iespēja skriet. PC pretvīrusu aizsardzības risinājums AVira Free Antivirus ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde visiem datoriem.
 • Katrs Avira risinājums ir pieejams kā bezmaksas izmēģinājuma versija, ko var lejupielādēt Avira vietnē.
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.