Vispārējie filtri

LUFTHANSA atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem vietnē LUFTHANSA

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 1 balsot

Aktīvie LUFTHANSA atlaižu kodi

LUFTHANSA atlaižu kodi, kuriem beidzies derīguma termiņš

Vispārīga informācija par Lufthansa

 • Lufthansa tika dibināta 1953. gadā un kopš tā laika ir izaugusi no vietējās Vācijas aviokompānijas līdz vienam no vadošajiem starptautiskajiem pārvadātājiem.
 • Lufthansa pārvalda modernu floti, kas sastāv no dažādām lidmašīnām, tostarp Airbus un Boeing modeļiem. Flote tiek regulāri atjaunināta ar jaunākām, degvielu taupošākām lidmašīnām.
 • Lufthansa ir viena no pasaulē lielākajām aviokompāniju aliansēm Star Alliance. Šī partnerība ļauj pasažieriem piekļūt plašākam galamērķu klāstam un priekšrocībām, izmantojot koda koplietošanas līgumus un pastāvīgo lidotāju programmas.
 • Lufthansa piedāvā dažādus pakalpojumus, sākot no ekonomiskās, augstākās klases ekonomiskās, biznesa un pirmās klases kajītēm. Tas nodrošina dažus no labākajiem pakalpojumiem, piemēram, izklaidi lidojuma laikā, Wi-Fi dažās lidmašīnās un dažādas ēdināšanas iespējas.
 • Lufthansa grupa ir mātes uzņēmums vairākām aviokompānijām, tostarp Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss International Air Lines un citām.
tukšs

Lufthansa.com piedāvātās atlaides

 • Fash Sales: Flash izpārdošana ir īstermiņa akcijas, kurās Lufthansa piedāvā atlaides biļešu cenām ierobežotu laiku, kas parasti ilgst no dažām stundām līdz dažām dienām.
 • Atlaižu kuponi, reklāmas kodi vai kuponi, kas tiek piedāvāti vietnē, sociālo mediju platformās, informatīvajā izdevumā vai trešo pušu vietnēs
 • Sezonas izpārdošana: Lufthansa bieži piedāvā sezonas izpārdošanas brīvdienu laikā vai ceļojumu laikā, kas nav noslogots, lai veicinātu rezervāciju. Piemēram, biļetes vasaras brīvdienām, ziemas brīvdienām vai brīvdienu ceļojumiem var tikt atlaides.
 • Melnā piektdiena/Kiberpirmdiena Izpārdošanas parasti notiek novembra beigās, un tās var ietvert ievērojamus ietaupījumus aviobiļetēs.
 • "Miles & More" atlīdzības programmas priekšrocības dalībniekiem, kuri reģistrējas un bieži veic lidojumus ar Lufthansa.
 • Pēdējā brīža izpārdošana: Lufthansa var piedāvāt pēdējā brīža piedāvājumus un atlaides nepārdotajiem krājumiem, lai aizpildītu tukšās vietas lidojumos, kas drīz izlido. Šīs izpārdošanas bieži tiek paziņotas dažas dienas pirms izbraukšanas datuma, un tās var piedāvāt ievērojamus ietaupījumus.
tukšs

Lufthansa reklāmas kodi

 • Lufthansa var piedāvāt klientiem reklāmas kodus vai kuponu kodus, ko var izmantot, lai saņemtu atlaidi.
 • Reklāmas kodi parasti ir burtu un ciparu virkne, ko ievadāt norēķināšanās laikā, lai izmantotu atlaidi.
 • Reklāmas kodi var palīdzēt ietaupīt naudu vairākos veidos: procentuāla atlaide no kopējās summas, fiksētas summas atlaide, kas samazina pasūtījuma kopējo summu ar noteiktu noteiktu summu, vai bezmaksas piegādes piedāvājums, kas ļauj lietotājiem maksāt tikai par pasūtītajām precēm. un saņemiet bezmaksas piegādi.
 • Lufhansa reklāmas kodus var atrast Lufthansa vietnē, sociālo mediju kontos, e-pasta informatīvajos izdevumos vai kuponu vietnēs.
 • Reklāmas kodiem bieži ir ierobežojumi. Tie var attiekties tikai uz noteiktiem pakalpojumiem, tiem var būt minimālā pasūtījuma vērtība vai derīguma termiņš. Pirms lietojat, noteikti izlasiet sīko druku.
 • Lufthansa reklāmas koda ievadīšanas process tiks detalizēti aprakstīts šeit, šajā tīmekļa vietnē, sadaļā "Kā to darīt".

Rezervācija vietnē Lufthansa.com

 • Patiesi liela galamērķu un ceļojumu iespēju izvēle, Lufthansa apmierina visas ceļotāju vajadzības.
 • Vienkāršs reģistrācijas process, ātri procesi un nevainojama izrakstīšanās
 • Mūsu redaktors iesaka atlīdzības programmu "Miles & More", kas ir nozares etalons, un biežiem lidotājiem piedāvā iespēju iegūt jaunināšanas kuponus un apmainīt jūdzes pret punktiem.
 • Mēs mīlam programmu "Lufthansa Allegris", kas ir jāuzsāk un ir lielākais produktu un pakalpojumu kapitālais remonts Lufthansa grupas vēsturē ar kopējo ieguldījumu 2.5 miljardu eiro apmērā līdz 2025. gadam. Tas ir jauns standarts tālsatiksmes lidojumiem, taču process, uzņēmums uzlabo kopējo ceļojumu pieredzi klientiem visās ceļojumu klasēs: Economy, Premium Economy, Business un First Class.
 • Lieliska sadarbība ar Booking.com izmitināšanas jomā un ar Sixt automašīnu nomai uzlabo ceļojumu pieredzi un pievieno lielu vērtību.

Bieži uzdotie jautājumi par LUFTHANSA

Vai LUFTHANSA piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 34 atlaižu kodi un akcijas, kas LUFTHANSA darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais šodien pievienotais kupons piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot LUFTHANSA atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no LUFTHANSA, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz -75$, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie LUFTHANSA kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais LUFTHANSA atlaides kods ir (ZPD8F5KD3917) un piedāvā klientiem atlaidi -75 ASV dolāru apmērā pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kādi ir faktiskie LUFTHANSA atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi?

Vai Lufthansa ir laba aviokompānija?

Lufthansa ir Vācijas pārvadātājs, kas ieguvis punktus neatkarīgās pārbaudēs un novērtējis augstāku par vidējo punktu skaitu.

Kādi uzņēmumi ietilpst Lufthansa grupā?

Lufthansa grupas tīkla aviokompānijas ir Lufthansa German Airlines, SWISS, Austrian Airlines un Brussels Airlines.

Kā tiek vērtēta Lufthansa drošība?

Lufthansa ir vienīgā aviokompānija Eiropā, kas saņēmusi 5-Star Airline sertifikātu no neatkarīgās reitingu aģentūras Skytrax.

Kā es varu ietaupīt savu nākamo Lufthansa rezervāciju?

Izmantojiet elastīgus datumus, lai meklētu lētākos ceļojuma datumus savam ceļojumam, iestatītu cenu brīdinājumu vietnē un pārbaudītu, vai ir reklāmas kodi, kas jāpiemēro jūsu Lufthansa rezervācijai izrakstīšanās laikā.

Kā es varu iegūt Lufthansa reklāmas kodu?

Jūs varat atrast Lufthansa reklāmas kodus, kas tiek reklamēti Lufthansa vietnē, sociālo mediju kontos, e-pasta biļetenos vai pat kuponu vietnēs, piemēram, couponius.com, coupons-promo-code.com, promocode.ac, oxideals.com.

Vai Lufthansa varu izmantot vairāk nekā vienu reklāmas kodu?

Diemžēl nē, vienam pasūtījumam varat izmantot tikai vienu Lufthansa reklāmas kodu, tāpēc noteikti izvēlieties savam pirkumam labāko.

Kā lietot kupona kodu, rezervējot aviobiļetes vietnē Lufthansa.com

Vienkāršs un garantēts veids, kā izmantot kuponu kodus Lufthansa vietnē, norēķinoties

 • 1
  Meklējiet mūsu vietnē reklāmas kodus un saglabājiet vajadzīgo kodu vēlākai lietošanai
 • 2
  Izvēlieties savus galamērķus, ceļojuma datumus un nospiediet Meklēt, lai iegūtu visas iespējamās ceļojuma iespējas
 • 3
  Izvēlieties vajadzīgos lidojumus un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju par bagāžu un pasažieri
 • 4
  Norēķinu lapā atrodiet lodziņu "Reklāmas kods" un ievadiet precīzu saglabāto kodu
 • 5
  Nospiediet "Piemērot", lai izmantotu akciju, un jūsu atlaide tiks automātiski piemērota
 • 6
  Viss ir gatavs un esat gatavs pabeigt pasūtījumu. Izbaudi lidojumu!

Aktīvie LUFTHANSA atlaižu kodi

🛍️ Kategorija Lidojumi
🔥 Kopējie piedāvājumi 34
🎇️ Atlaižu kodi 15
📌 Piedāvājumi 19
➡️ Labākais kupons - $75 atlaide
🆕 Jaunākais kupons 30% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie LUFTHANSA kuponu kodi

LUFTHANSA KODS LUFTHANSA PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N/A Lufthansa 2024. gada jūnija populārākie piedāvājumi N / A
N/A Pērciet Frankfurtes lidojumu biļetes no 606 USD N / A
K04 Ietaupiet $75 nākamajā lidojumā, izmantojot Lufthansa TR kupona kodu N / A
G15 Izmēģiniet šo sezonas atlaides kodu vietnē Lufthansa.com/au/en/Homepage N / A
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.