Vispārējie filtri

ALIEXPRESS atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem vietnē ALIEXPRESS

Jūsu vērtējums: 5.0
Vērtējums: 4.7 - 40 balsis

Aktīvie ALIEXPRESS atlaižu kodi

Kā atrast labākos AliExpress piedāvājumus

Kad esat reģistrējies AliExpress, varat viegli atrast simtiem tūkstošu produktu par neticami zemām cenām. Ir daudz kategoriju, no kurām izvēlēties, tostarp modes apģērbi, elektronika un mājas uzlabošana. AliExpress piedāvā kaut ko ikvienam. AliExpress kuponi var palīdzēt ietaupīt vēl vairāk. Vietne ir arī lielisks veids, kā atrast unikālus produktus un zīmolus. Šajā lielajā tirgū ir tūkstošiem preču no simtiem piegādātāju. Pirms AliExpress reklāmas koda izmantošanas noteikti izpētiet pārdevēju. Pirms pērkat no pārdevēja, noteikti apskatiet viņu atsauksmju lapu.

tukšs

AliExpress kupons jauniem lietotājiem

Ja esat iesācējs AliExpress un vēlaties izmēģināt viņu vietni, pastāv liela iespēja, ka jūs atradīsit atlaižu kuponu jauniem lietotājiem. Šie kuponi parasti ir piemēroti pirmajam pirkumam. Izmantojot šo kuponu, jūs saņemsiet 3 ASV dolāru atlaidi savam pirmajam pirkumam un varēsiet to izmantot, lai ietaupītu vēl vairāk. Jums vienkārši jāzina, ko vēlaties iegādāties, pievienojiet tos savam grozam un noklikšķiniet uz norēķināties.

Aliexpress kupons esošajiem lietotājiem

Ja jau esat kaut ko iegādājies vietnē Aliexpress, iespējams, vēlēsities izmantot aliexpress kuponu esošajiem lietotājiem. Šīs atlaides var izmantot aprīkojumam un citām precēm papildus parastajai cenai. Lai iegūtu lielāku atlaidi, varat reģistrēties dalībai. Varat arī lietot kupona kodu savam kontam, lai ietaupītu vēl vairāk naudas.

AliExpress veikala kuponi

Šos kuponus, ko nodrošina atsevišķi pārdevēji, var izmantot tikai savos veikalos, piedāvājot atlaides konkrētiem produktiem vai pasūtījumu kopsummu.

Aliexpress Select kuponi

AliExpress izdod atlasītos kuponus, kas ir piemērojami vairākos veikalos, nodrošinot atlaides, pamatojoties uz konkrētām produktu kategorijām vai minimālajām pirkuma summām.

AliExpress platformas kuponi

Attiecīgi uz visiem platformas produktiem, šos kuponus var izmantot neatkarīgi no pārdevēja, un tiem bieži ir minimālās pirkuma prasības.

Palieliniet savus AliExpress ietaupījumus, veicot šīs vienkāršās darbības

 1. Reģistrējiet kontu: reģistrējieties vietnē AliExpress vai piesakieties, ja jums jau ir konts.
 2. Atrodiet Aliexpress kuponus, izmantojot šos padomus:

a. AliExpress kuponu lapā: apmeklējiet īpašo AliExpress kuponu lapu, lai izpētītu plašo kuponu un akciju klāstu.

b. Saņemiet Aliexpress pārdevēju kuponus: Pārlūkojot produktu lapas, pārbaudiet, vai pārdevējs piedāvā ekskluzīvus kuponus.

c. Aleixpress jaunā lietotāja kuponu priekšrocības: kā jauns lietotājs, AliExpress bieži piedāvā īpašus kuponus, reģistrējoties.

d. Iegūstiet AliExpress mobilo lietotni: lejupielādējiet lietotni, lai piekļūtu ekskluzīviem tikai lietotņu kuponiem un piedāvājumiem.

e. Rūpīgi apskatiet Aliexpress akcijas un pasākumus: sekojiet līdzi īpašiem notikumiem, piemēram, jubilejas izpārdošanai vai svētku atlaidēm, kas bieži vien piedāvā papildu kuponu iespējas.

Bieži uzdotie jautājumi par ALIEXPRESS

Vai ALIEXPRESS piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir 40 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies ALIEXPRESS 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā 50% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt ar ALIEXPRESS atlaižu kodiem?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no ALIEXPRESS, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 50% līdz £33.2, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie ALIEXPRESS kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais ALIEXPRESS atlaides kods ir (NFKAE35) un piedāvā klientiem atlaidi £33.2 apmērā pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kā iegūt AliExpress kupona kodu?

AliExpress kuponu centrs piedāvā daudz reklāmas kodu un kuponu, tostarp kuponus atkārtotiem klientiem, pirmreizējiem pircējiem un kuponus konkrētiem zīmoliem. Ņemot vērā, ka atlaižu kodu derīguma termiņš ir ierobežots, iesakām pēc iespējas biežāk apmeklēt mūsu vietni, lai atrastu aktuālos kuponus un atlaižu kodus.

Vai reklāmas kodi darbojas pakalpojumā AlliExpress?

AliExpress piedāvā kuponu kodus savā vietnē un produktu lapās. Produktu lapās, kā arī norēķināšanās lapā jūs atradīsiet saiti, kas norāda "Saņemt kuponus". Tiks atvērta nolaižamā izvēlne, kurā būs redzami visi pieejamie kuponi. Lai izmantotu kuponus, vienkārši noklikšķiniet uz pogas "Saņemt kodu".

Vai Aliexpress piedāvā atlaižu kuponu pirmajam pasūtījumam?

AliExpress piedāvājumu kodi ir pieejami jūsu pirmajam pasūtījumam. Reģistrējieties vietnē AliExpress, lai saņemtu atlaides visām precēm tirgū. Izveidojot AliExpress kontu un pievienojot preces grozam, jūs saņemsiet savus kodus.

Vai es varu apvienot vairākus kuponus vienam pirkumam pakalpojumā AliExpress?

Jā, jūs varat apvienot dažādus kuponus vienam pasūtījumam pakalpojumā AliExpress, ļaujot maksimāli palielināt savus ietaupījumus. Tomēr pārliecinieties, ka ievērojat visus platformas vai pārdevēju norādītos ierobežojumus.

Vai es varu izmantot AliExpress kuponus jebkurai precei?

Lai gan lielāko daļu kuponu var izmantot plašam preču klāstam, konkrētiem kuponiem var būt ierobežojumi vai tie var būt derīgi tikai noteiktām produktu kategorijām. Vienmēr pārskatiet katra kupona noteikumus un nosacījumus par jebkādiem ierobežojumiem.

Cik bieži vietnē AliExpress tiek izdoti jauni kuponi?

AliExpress regulāri atjaunina savus kuponu piedāvājumus, īpaši īpašu pasākumu un akciju laikā. Sekojiet līdzi kupona lapai un esiet informēts, izmantojot AliExpress vietni, mobilo lietotni un sociālo mediju kanālus, lai uzzinātu jaunākos kuponu izlaidumus.

Noderīgs ceļvedis Aliexpress koda pievienošanai

Tālāk mēs izskaidrosim nepieciešamās darbības, lai veiksmīgi pievienotu kuponu Aliexpress vietnē. AliExpress kuponus var izmantot vairākos veidos. Tos var atrast produkta lapā zem to cenas, vai arī varat tos pievienot iepirkumu grozam norēķināšanās laikā. Vispirms jums ir jāpasūta AliExpress prece, lai saņemtu bezmaksas piegādes kodu. Ja neesat pārliecināts, kā izmantot AliExpress kuponu, skatiet problēmu novēršanas rokasgrāmatas.

 • 1
  Pievienojiet iepirkumu grozam preci, kuru vēlaties iegādāties
 • 2
  Iepirkumu grozā noklikšķiniet uz "Saņemt kuponus", lai pievienotu pārdevēja piedāvāto kuponu
 • 3
  Noklikšķiniet uz norēķināšanās pogas, lai pārietu uz nākamo darbību
 • 4
  Beigu lapā jums ir lodziņš, kurā ir rakstīts "Promo Code", šeit jūs pievienojat AliExpress piedāvāto kodu un nokopējiet to no mūsu vietnes
 • 5
  Pēc koda ievadīšanas attiecīgajā lodziņā noklikšķiniet uz "Piemērot", lai piemērotu atlaidi.

Aktīvie atlaižu kodi ALIEXPRESS

🛍️ Kategorija
🔥 Kopējie piedāvājumi 40
🎇️ Atlaižu kodi 40
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons £33.2 atlaide
🆕 Jaunākais kupons - $50 atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie ALIEXPRESS kuponu kodi

ALIEXPRESS KODS ALIEXPRESS PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
AEGD50 AliExpress reklāmas kods: ietaupiet $ 50 atlaides pasūtījumiem virs $ 369 Jūlijs 20, 2024
AEGD30 AliExpress reklāmas kods: ietaupiet $ 30 atlaides pasūtījumiem virs $ 239 Jūlijs 20, 2024
AEGD20 AliExpress reklāmas kods: ietaupiet $ 20 atlaides pasūtījumiem virs $ 169 Jūlijs 20, 2024
AEGD08 AliExpress reklāmas kods: ietaupiet $ 8 atlaides pasūtījumiem virs $ 69 Jūlijs 20, 2024
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.