Vispārējie filtri

TEMU atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem TEMU

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.6 - 10 balsis

Aktīvie TEMU atlaižu kodi

TEMU atlaižu kodi, kuriem beidzies derīguma termiņš

Vispārīga informācija par Tēmu

Ja esat jauns TEMU klients vai jums jau ir konts un esat veicis pasūtījumu iepriekš, lūdzu, izpildiet šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu jaunus veidus, kā ietaupīt, veicot pasūtījumu tiešsaistē. Lai uzrakstītu šo rokasgrāmatu, mēs sekojām TEMU vietnei, atvērām dalības kontu un abonējām biļetenu. Turklāt, tā kā citu klientu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, mēs esam sekojuši galvenajām atsauksmju vietnēm, lai uzzinātu, kāda ir bijusi citu pircēju pieredze, kam jāpievērš uzmanība un ko mēs varam darīt, lai uzlabot TEMU iepirkšanās pieredzi. tukšs  

Kas ir TEMU un kā tas darbojas

 • TEMU piedāvā klasisko tiešsaistes tirgus pieredzi, savienojot ražotājus Āzijā ar pircējiem visā pasaulē. Lai gan tas var šķist līdzīgs citām vietnēm, piemēram, AliExpress, BangGood, DHGate, Gearbest, Alibaba, Geekbuying vai Lightinthebox, TEMU ir daudz priekšrocību, kas iesaka to kā līderi Āzijas tirgus pārdošanas jomā. Mēs esam izvēlējušies jums vairākas priekšrocības, kas TEMU ir salīdzinājumā ar konkurentiem:
 • Bezmaksas un ātra piegāde: TEMU piegādā visus pasūtījumus bez maksas, izmantojot standarta piegādes pakalpojumu. Šis pakalpojums var piegādāt jūsu pasūtījumus no 5 līdz 14 dienām atkarībā no pakas galamērķa. Ātrpiegādei šis piegādes laiks samazinās līdz 4–9 dienām. TEMU priekšrocība ir tā, ka tas izmanto kurjerus un vietējos pasta pakalpojumus galamērķa valstī, paātrinot piegādes procesu. Turklāt par katru pasūtījumu, ko nosūta TEMU, klients saņem izsekošanas informāciju, lai soli pa solim sekotu piegādei.
 • Tūlītēja atmaksa, ja sūtījums tiek pazaudēts 15 dienas: TEMU nekavējoties atmaksās pilnu summu, ja 15 dienu laikā nesaņemat atjauninājumus no pārvadātāja par pakas piegādi vai tā netiks piegādāta pirmo 30 dienu laikā pēc nosūtīšanas.
 • Tūlītējs kredīts jūsu kontā, ja pasūtījums netiek piegādāts 48 stundu laikā pēc paredzētā piegādes datuma: TEMU ieskaitīs aptuveni €5 tieši jūsu klienta kontā, lai kompensētu kavēšanās radītās neērtības.
 • Cenas korekcija 30 dienu laikā: TEMU atmaksās jums pārmaksāto starpību, ja jūsu iegādātās preces cena samazināsies 30 dienu laikā pēc pirkuma. Jūs varat iegādāties savus iecienītākos produktus ar mieru, ka saņēmāt vislabāko piedāvājumu, un TEMU sedz nākamo periodu, ja ir labāka akcija. Tas ir drosmīgs un novatorisks veids, kā nodrošināt, ka klienti vienmēr saņem vislabāko piedāvājumu, un Couponius komanda to patiešām novērtē.
 • Atgriešanas un atmaksas politika: šeit TEMU izceļas un skaidri atšķir savu tirgu un konkurentus, piedāvājot bezmaksas 90 dienu atgriešanu katram iegādātajam produktam. Turklāt jūs varat izdrukāt atgriešanas etiķeti tieši no sava konta, un TEMU var piedāvāt jums uz vietas daļēju naudas atmaksu, ja nolemjat paturēt preci, ar kuru neesat pilnībā apmierināts. Tas ir tas, ko Couponius komanda sauc par stabilu atgriešanas politiku un cieņu pret klientiem.
tukšs

Kā ietaupīt naudu, iepērkoties TEMU

 • Pirmais solis, kas jums jāveic, lai gūtu labumu no jaunākajiem TEMU piedāvājumiem, ir atvērt klienta kontu un abonēt TEMU biļetenu. Tā kā TEMU bieži atjaunina savus piedāvājumus, ir absolūti nepieciešams abonēt un piekļūt jaunākajiem piedāvājumiem.
 • Couponius komanda iesaka instalēt TEMU mobilo lietotni. Mēs uzskatām, ka tas ir labākais interfeiss, lai piekļūtu TEMU, un jūs jebkurā vietā varēsit piekļūt pasūtījumiem, akcijām un jaunākajiem TEMU piedāvājumiem. Mums patīk, kā lietotne ir optimizēta tāda veida tirgum, ko reklamē TEMU, un uzskatām, ka lietotne ir absolūti nepieciešama, lai TEMU iegūtu vislabākos iepirkšanās rezultātus.
 • Ja esat jauns klients, lūdzu, veltiet dažas minūtes, lai iepazītos ar TEMU tirgus laukuma modeli un vietnē esošajām kategorijām. Periodos ar lielām atlaidēm populārākie produkti tiek prezentēti īpašās kategorijās, piemēram, "Lieldienu ietaupījumi", "Ziemassvētku ietaupījumi", "Melnās piektdienas izpārdošana", "Jaungada izpārdošana" un tā tālāk. 
 • Vissvarīgākais veids, kā ietaupīt naudu, iepērkoties TEMU ir kuponu kodi. TEMU saviem klientiem piedāvā kuponus, vai burtu un ciparu virknes, kuras, pielietojot norēķinoties, var dot priekšrocību, samazinot kopējo pasūtījuma vērtību par noteiktu summu vai procentiem. 

TEMU kuponu kodi

 • Vienmēr pārbaudiet sava TEMU konta sadaļu "Kuponi un piedāvājumi" vai "Ziņojumi", lai redzētu, kādiem atlaižu kuponiem pašlaik varat piekļūt. Ja šobrīd nav pieejams neviens kupons, nekautrējieties, jo mēs Couponius meklējam Jums labākos atlaižu kodus un kuponus un publicējam tos katru dienu, tāpēc atliek tikai mūs apmeklēt.
 • TEMU atlaides kods atbilstības nosacījumi un ierobežojumi: atlaižu kodiem vienmēr ir piemērojami nosacījumi. Šie nosacījumi var būt saistīti ar minimālo pasūtījuma vērtību, uz kuru tie attiecas, noteiktu produktu veidu, kuriem tos var piemērot, vai pat noteiktu zīmolu vai produktu, kuram tie piedāvā priekšrocības. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet nosacījumus, kad atrodat a TEMU kupona kods lai to pareizi piemērotu savam pasūtījumam un gūtu labumu no visām tā piedāvātajām priekšrocībām.
 • TEMU atlaižu kodi derīguma termiņš: atlaižu kodiem, tāpat kā akcijām, ir derīguma termiņš, kurā tos var izmantot. Katram mūsu publicētajam atlaides kodam ir norādīts šis laika ierobežojums, jo mēs vēlamies ietaupīt jūsu laiku un nevēlamies, lai jūs izmēģinātu kodus, kuru derīguma termiņš ir beidzies un kuri vairs nesniedz labumu jūsu pasūtījumiem. Ņemiet vērā, ka dažreiz atlaižu kodi, pat ja TEMU minētais termiņš ir pagājis, joprojām var darboties, tāpēc, ja neesat atradis labu atlaižu kodu un jūsu laiks to atļauj, varat izmēģināt kodus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo ir iespējams, ka viņi joprojām strādās.
 • TEMU kuponu kodi publicēts Couponius: tā kā mums, Couponius komandai, patīk atlaides, mēs vēlamies, lai mūsu apmeklētāji, iepērkoties TEMU, saņemtu vislabākos piedāvājumus un atlaides. Tāpēc mēs pavadām daudz laika, pētot TEMU vietni, TEMU biļetenu un TEMU sociālo tīklu kontus, meklējot jaunākos atlaižu kodus. Tajā pašā laikā mēs arī sekojam līdzi kodiem, kas publicēti citās atlaižu vietnēs, un katru dienu pārbaudām uzticamus avotus, piemēram, www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac un daudzi citi.
 • Šajā lapā atradīsit kodu sarakstu, kurus Couponius komanda bieži pārbauda un atjaunina. Lūdzu, nemēģiniet tikai vienu vai vienu, kas šķiet vislabākais jūsu pasūtījumam, bet izmēģiniet tos visus, lai pēc tam izlemtu, kurš no tiem jums sniedz vislielāko labumu, un piemērot to. 
 • Kā lietot kuponu kodus vietnē TEMU: lai palīdzētu jums ātri un pareizi piemērot TEMU atlaides kodu, šajā lapā esam izveidojuši ceļvedi. Lūdzu, ritiniet līdz lapas apakšai, lai ievērotu atlaižu koda pieteikšanās norādījumus TEMU tīmekļa vietnē. Mēs esam pievienojuši arī attēlu, lai ietaupītu papildu laiku, parādot, kur tieši jāievada atlaides kods.

Vietnes Temu.com izpārdošana, piedāvājumi un reklāmas piedāvājumi

Šeit ir daži gadījumi, kad Temu piedāvā klientiem atlaides, kas var svārstīties no 5% līdz 90% no ieteicamās mazumtirdzniecības cenas
 • Valentīna diena
 • Mātes diena
 • Noklikšķiniet uz Frenzy
 • Vientuļa diena
 • melnā piektdiena
 • Dīvānu svētdiena
 • Cyber ​​pirmdiena
 • Zaļā pirmdiena
 • Bezmaksas piegādes diena
 • Ziemassvētki
 • Otrie Ziemassvētki

Tēmu produktu kategorijas

Pašlaik Temu.com piedāvā plašu produktu kategoriju:
 • Māja un virtuve
 • Apģērbs
 • Apavi
 • Sports un brīvā daba
 • Virtuve un aksesuāri
 • Skaistums un veselība
 • Rotaļlietas un spēles
 • Automobiļu

Bieži uzdotie jautājumi par TEMU

Vai TEMU piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 16 atlaižu kodi un akcijas, kas TEMU darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais šodien pievienotais kupons piedāvā 30% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt ar TEMU atlaižu kodiem?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no TEMU, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 30% līdz -100€, un ietaupītā summa atkarībā no situācijas var sasniegt vairākus simtus eiro.

Kādi ir labākie TEMU kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais TEMU atlaides kods ir (acl667835) un piedāvā klientiem atlaidi -€100 pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kāpēc Temu.com ir tik lēts?

Temu.com piedāvā klientiem piekļuvi vairumtirdzniecības cenām, savienojot tos ar globālo ražotāju un piegādātāju tīklu.

Vai es varu maksāt ar PayPal vietnē Temu.com?

Jā, vietnē Temu.com ir iespējams maksāt, izmantojot PayPal. Tas piedāvā arī dažādas citas maksāšanas metodes, piemēram, maksājumus ar debetkarti/kredītkarti.

No kurienes tiek piegādāts vietne Temu.com?

Vietnei Temu.com ir globāls piegādātāju un ražotāju tīkls. Tomēr lielākā daļa preču tiek piegādātas no Ķīnas, kur atrodas vairāk nekā 80.000 XNUMX tā pārdevēju.

Kas piegādā vietnei Temu.com

Vietne Temu.com pasūtījumu piegādei izmanto vairākus pārvadātājus. Pārvadātāji cita starpā ir: DHL, USPS, UPS, Canada Post, Australia Post, Correos, PostNord.

Kā es varu atrast jaunākos TEMU kuponus?

Jaunākos TEMU kuponus varat atrast savā kontā oficiālajā vietnē, TEMU lietotnē un biļetenā, kā arī noteiktās vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.picodi. com, www.retailmenot.com vai www.dealspotr.com.

Ko darīt, ja mans TEMU kupona kods nedarbojas?

Ja ievadītais kods nedarbojas, rīkojieties šādi:
 • pārbaudiet, vai pareizi ievadījāt kodu
 • pārbaudiet koda derīguma termiņu
 • pārbaudiet, vai ir spēkā ierobežojumi (daži reklāmas kodi ir derīgi tikai noteiktām precēm vai kategorijām.
 • pārliecinieties, ka mēģināt izmantot kodu pareizajiem produktiem).
Ja tas viss nedarbojas, vienmēr varat meklēt citu atlaides kodu un izmēģināt.

Kā pievienot Temu.com kupona kodu?

Ietaupiet uz pirkumiem, izmantojot Temu.com kupona kodus. Izmantojiet akcijas kodu katru reizi, kad veicat pasūtījumu tiešsaistē.

 • 1
  Noklikšķiniet uz "Kopēt" un saglabājiet Temu.com kupona kodu vēlākai lietošanai
 • 2
  Pievienojiet iepirkumu grozam visu, ko vēlaties, un dodieties uz norēķināšanos
 • 3
  Pievienojiet piegādes informāciju un pārskatiet savu pasūtījumu, noklikšķinot uz ikonas "Grozs".
 • 4
  Pasūtījuma apstiprinājuma lapā atrodiet lodziņu "Lietot kupona kodu".
 • 5
  Ievadiet precīzu Temu.com kupona kodu un noklikšķiniet uz "Lietot", lai saņemtu apstiprinājumu
 • 6
  Jūsu atlaide tiks aprēķināta automātiski. Pabeidziet pirkumu

Aktīvie TEMU atlaižu kodi

🛍️ Kategorija High Tech
🔥 Kopējie piedāvājumi 16
🎇️ Atlaižu kodi 16
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons - €100 atlaide
🆕 Jaunākais kupons 30% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie TEMU kuponu kodi

TEMU KODS TEMU PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
acm810832 100% verificēts ekskluzīvs TEMU kupona kods: 30% jaunajiem lietotņu lietotājiem Bulgārijā Oktobris 31, 2024
aco895244 100% verificēts ekskluzīvs TEMU kupona kods: 30% jaunajiem lietotņu lietotājiem Ungārijā Oktobris 31, 2024
acm873275 Jauni lietotņu lietotāji Horvātijā, Latvijā, Lietuvā un Slovēnijā saņem 30% atlaidi ar šo TEMU 100% verificēto darba kupona kodu Oktobris 31, 2024
acl667835 Jauni lietotņu lietotāji Izraēlā saņem 30% atlaidi ar šo TEMU kupona kodu Septembris 30, 2024

Norēķinu iespējas

PayPal
ApplePay
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Kurjers

Kontaktu opcijas

Suite 355, 31 St. James Avenue, Boston, Massachusetts 02116, USA
Pirms
@shoptemu
Pirms
temu.com

Īss ceļvedis Temu.com klientiem

 • Lai veiktu pasūtījumus, vietnē Temu.com ir jāreģistrējas kā dalībniekam
 • Pašlaik Temu piedāvā bezmaksas piegādi visiem reģistrētajiem dalībniekiem
 • Klienti saņem 90 dienu atgriešanas periodu visām precēm
 • Visi pasūtījumi tiek nosūtīti no Ķīnas un ir izsekojami

Temu.com mobilā lietotne

 • Lietotne Temu ir pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm
 • Bezmaksas lejupielāde un iepirkšanās pieredze bez pievienošanas
 • Viegli lietojama un droša piekļuve jūsu iecienītākajam tiešsaistes tirgum
 • Vienmēr savienots, lai piekļūtu labākajiem piedāvājumiem

Temu.com pasūtījumu piegādes laiki

 • Visi Temu.com pasūtījumi tiek nosūtīti no kontinentālās Ķīnas
 • Pašlaik piegāde visiem pasūtījumiem ir bez maksas, un piegādes laiks ir pieejams kā aptuvens katra produkta lapā
 • Klienti var izvēlēties starp vairākiem pārvadātājiem
 • Parasti pasūtījumi tiek piegādāti no 5 līdz 15 dienām atkarībā no piegādes galamērķa un izvēlētā pārvadātāja

Temu atgriešanas politika

 • Bez uzdotiem jautājumiem 90 dienu atgriešanas periods precēm sākotnējā stāvoklī
 • Katra pasūtījuma pirmā atgriešana ir bezmaksas
 • Atgriešanas etiķetes varat atrast sava konta atgriešanas sadaļā
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.