Vispārējie filtri

BOOKING.COM Atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus vietnē BOOKING.COM

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.3 - 3 balsis

Aktīvie BOOKING.COM atlaižu kodi

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA PAR BOOKING.COM

Booking.com ir pasaulē populārākā tiešsaistes rezervēšanas platforma. Šī iemesla dēļ Couponius komanda ir veltījusi papildu laiku un resursus, lai izveidotu visaptverošu ceļvedi, kas palīdzēs jums iegūt tiešsaistes pieredzi vietnē Booking.com. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis lietotājs vai iesācējs booking.com, šīs rokasgrāmatas mērķis ir ietaupīt jūsu laiku un palīdzēt izvēlēties labākos piedāvājumus jūsu ceļojumiem. Šī rokasgrāmata ir Couponius komandas locekļu, mūsu ekspertu personīgās pieredzes un plašas tiešsaistes izpētes rezultāts vietnē Booking.com, konkurējošās vietnes un klientu atsauksmju avoti. Mēs uzskatām, ka atsauksmes no citiem cilvēkiem, kuri ir ceļojuši ar Booking.com un dalījušies savā pieredzē tiešsaistē, ir ārkārtīgi noderīgi, lai izvairītos no kļūdām un izvēlētos labākos piedāvājumus un iespējas. Tāpēc mēs laipni lūdzam jūs, ja vēlaties dalīties ar mums kaut ko saistībā ar jūsu Booking.com pieredzi vai jebkuru citu vietni, rakstiet mums uz [e-pasts aizsargāts].

Kas ir Booking.com un kā tas darbojas

 • Booking.com ir portāls, kas piedāvā lietotājiem plašu izmitināšanas iespēju izvēli visā pasaulē. Vietne Booking.com galvenokārt piedāvā tiešsaistes rezervēšanas pakalpojumus tādiem īpašumiem kā viesnīcas, dzīvokļi, brīvdienu mājas un kūrorti. Vietnes Booking.com lietotāji var meklēt īpašumus, pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, piemēram, atrašanās vietu, cenu, ērtībām un lietotāju atsauksmēm. Platforma ir paredzēta gan atpūtas, gan biznesa ceļotājiem.
 • Portāls Booking.com piedāvā lietotājiem arī iespēju rezervēt lidojumus, iznomāt automašīnas galamērķī vai pat veikt restorānu rezervācijas, izmantojot savus partnerus. 
 • Couponius komanda atzinīgi novērtē vietnes Booking.com centienus publicēt vietnē bieži īsus ceļojumu ceļvežus dažādiem pasaules galamērķiem. Mēs esam patīkami pārsteigti par izvēlēto vietu daudzveidību un informācijas kvalitāti, tāpēc ļoti iesakām smelties iedvesmu vietnes Booking.com ieteikumos saviem ceļojumiem.
 • Katrā vietnē redzamajā īpašumā lietotāji var atrast vērtējumu, kas piešķirts, pamatojoties uz klientu atsauksmēm. Īpašumi tiek novērtēti līdz 10 atkarībā no lietotāja pieredzes un īpašuma piedāvātajām iespējām. Turklāt katrā īpašuma lapā jūs atradīsiet informāciju par bez maksas vai par maksu piedāvātajām iespējām, piemēram, autostāvvietu, Wi-Fi, brokastīm, spa, baseinu vai citām iespējamām priekšrocībām, tāpēc, lūdzu, uzmanīgi izlasiet komplektā iekļautās iespējas vai tās. pieejams par maksu.
 • Maksājumus vietnē Booking.com var veikt rezervēšanas laikā vai, ja naktsmītne to atļauj, pēc tam līdz 48 h pirms jūsu uzturēšanās vai ierodoties naktsmītnē. Lūdzam rūpīgi izlasiet apmaksas nosacījumus, iespējams, ja maksāsiet pēc rezervācijas, kopējās izmaksas būs lielākas.
 • Mēs novērtējam daudzās informācijas un īpašumu šķirošanas iespējas vietnē Booking.com un uzskatām, ka vietne ir nozares standarts. Lietotāja pieredze ir patīkama un, lai arī rekvizītu un meklēšanas iespēju ir ārkārtīgi daudz, navigācija vietnē paliek vienkārša un patīkama.
tukšs

Kā ietaupīt naudu vietnē Booking.com

 • Pirmais solis, kas jums jāveic, lai iegūtu labākos booking.com piedāvājumus, ir atvērt klienta kontu un abonēt biļetenu. Tā kā booking.com ļoti bieži atjaunina akcijas, ir absolūti nepieciešams abonēt, lai piekļūtu jaunākajiem piedāvājumiem.
 • Couponius komanda iesaka instalēt arī booking.com mobilo lietotni. Mūsuprāt, tā ir labākā saskarne, lai piekļūtu vietnei booking.com, un jūs varēsiet piekļūt savām rezervācijām, akcijām un jaunākajiem piedāvājumiem vietnē booking.com, lai kur jūs atrastos. Mums patīk, kā lietotne ir optimizēta, un uzskatām, ka tas ir absolūti nepieciešams, lai, rezervējot īpašumu vietnē booking.com, sasniegtu vislabākos rezultātus.
 • Vienmēr izvēlieties īpašumus, kas piedāvā bezmaksas atcelšanu līdz 48 h pirms jūsu uzturēšanās. Tādā veidā neparedzētu apstākļu gadījumā Booking.com atmaksās jūsu naudu.
 • Meklējiet īpašumus, kuros tā paša budžeta ietvaros ir iekļautas brokastis vai citas ērtības, piemēram, bezmaksas autostāvvieta, piekļuve spa vai atpūtas iespējas. Tāpat rūpīgi izvēlieties īpašumus, lai tie piedāvātu vieglu piekļuvi sabiedriskajam transportam, ceļojot uz citām valstīm, vai tie būtu tuvu jūsu interešu zonām, lai izvairītos no papildu transporta izmaksām.
 • Ietaupiet vietnē Booking.com, izmantojot programmu Genius. Vietnes Booking.com dalībnieki tiek apbalvoti par lojalitāti, izmantojot programmu Genius. Šī programma var nopelnīt papildu atlaides īpašuma un automašīnu rezervēšanai, kā arī iespēju saņemt iekļautas brokastis vai bezmaksas jaunināšanu uz "superior" klases numuru. Programmas ietvaros ir trīs dažādu līmeņu priekšrocības: 1. līmenis iesācējiem, ar 10% atlaidēm īpašumiem un automašīnu nomai izvēlētajās vietās; 2. līmenis, kad esat sasniedzis 5 rezervāciju skaitu 2 gadu laikā un piedāvā 10-15% atlaidi izvēlētajās vietās un 10% automašīnu nomai, bezmaksas brokastis un numura paaugstināšanu uz "superior" klases numuru izvēlētajos īpašumos; 3. līmenis, ja esat sasniedzis 15 rezervācijas 2 gadu laikā un piedāvājat 10-20% atlaidi izvēlētajās vietās un 10% atlaidi automašīnu nomai, bezmaksas brokastis un numura paaugstināšanu uz "superior" klases numuru izvēlētajos īpašumos, kā arī prioritāro atbalstu no vietnes Booking. com.
 • Ietaupiet papildus, izmantojot Booking.com reklāmas kodus: Vietne Booking.com saviem biedriem piedāvā atlaižu kodus jeb rakstzīmju un ciparu virknes, kas ievadītas kā daļa no tiešsaistes pasūtījuma, var sniegt papildu priekšrocības izvēlētajam piedāvājumam. Šīs priekšrocības var būt: fiksēta procentuālā daļa no kopējās summas, summa, kas tiek atskaitīta no kopējā pasūtījuma vai citas papildu priekšrocības, piemēram: iekļautas brokastis, bezmaksas autostāvvieta vietā, numura paaugstināšana uz "superior" klases numuru un daudz kas cits. 
tukšs

Booking.com akcijas kodi

 • Tā kā tie ir svarīgs veids, kā ietaupīt naudu, veicot rezervāciju vietnē Booking.com, mēs sniegsim jums sīkāku informāciju par atlaižu kodiem, kas tie ir, kā tos atrast un kā tos izmantot.
 • Couponius komanda pastāvīgi meklē jums labākos atlaižu kodus un kuponus, un mēs tos publicējam katru dienu, tāpēc jums atliek tikai apmeklēt mūs.
 • Booking.com atlaižu koda nosacījumi un ierobežojumi: atlaižu kodiem vienmēr ir spēkā nosacījumi. Šie nosacījumi var būt saistīti ar minimālo pasūtījuma vērtību, uz kuru tie attiecas, konkrētu produkta veidu, kuram tos var piemērot, vai pat konkrētu zīmolu vai produktu, kuram tie piedāvā priekšrocības. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet nosacījumus, kad atrodat booking.com atlaides kodu, lai varētu to pareizi lietot savam pasūtījumam un izmantot visas tā piedāvātās priekšrocības.
 • Booking.com atlaižu kodu derīguma termiņš: atlaižu kodiem, tāpat kā akcijām, ir derīguma termiņš, kurā tos var izmantot. Katram mūsu publicētajam atlaides kodam ir norādīts šis laika ierobežojums, jo mēs vēlamies ietaupīt jūsu laiku un nevēlamies, lai jūs izmēģinātu kodus, kuru derīguma termiņš ir beidzies un kuri vairs nesniedz labumu jūsu pasūtījumiem. Ir vērts atzīmēt, ka dažreiz šie atlaižu kodi, pat ja booking.com minētais termiņš ir pagājis, joprojām var darboties, tāpēc, ja neesat atradis labu atlaižu kodu un laiks atļauj, lūdzu, izmēģiniet kodus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo pastāv iespēja, ka tie tiks izmantoti. joprojām var darboties.
 • Vietnē Couponius publicētie Booking.com atlaižu kodi: tā kā mums, Couponius komandai, patīk atlaides, mēs vēlamies, lai mūsu apmeklētāji, iepērkoties vietnē booking.com, saņemtu vislabākās akcijas un atlaides. Tāpēc mēs pavadām daudz laika, pētot booking.com vietni, booking.com biļetenu un booking.com sociālo tīklu kontus, meklējot jaunākos atlaižu kodus. Tajā pašā laikā mēs arī sekojam līdzi kodiem, kas publicēti citās atlaižu vietnēs, un katru dienu pārbaudām uzticamus avotus, piemēram, www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac un daudzi citi.
 • Šajā lapā atradīsit kodu sarakstu, kurus Couponius komanda bieži pārbauda un atjaunina. Lūdzu, nemēģiniet tikai vienu vai vienu, kas šķiet vislabākais jūsu pasūtījumam, bet izmēģiniet tos visus, lai pēc tam izlemtu, kurš no tiem jums sniedz vislielāko labumu, un piemērot to. 
 • Kā lietot reklāmas kodus vietnē booking.com: lai palīdzētu ātri un pareizi lietot booking.com atlaides kodu, mēs esam izveidojuši ceļvedi šajā lapā. Lūdzu, ritiniet līdz lapas apakšdaļai, lai ievērotu instrukcijas par atlaižu kodu piemērošanu vietnē booking.com. Mēs esam pievienojuši arī attēlu, lai ietaupītu papildu laiku, parādot, kur tieši jāievada atlaides kods.

Bieži uzdotie jautājumi par BOOKING.COM

Vai BOOKING.COM piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 25 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies vietnē BOOKING.COM 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā 6% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot BOOKING.COM atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu vietnē BOOKING.COM, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 6% līdz -100$, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie BOOKING.COM kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais atlaides kods vietnei BOOKING.COM ir (EARSUMMER24) un piedāvā klientiem atlaidi -100 ASV dolāru apmērā pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Vai akcijas kodi darbojas vietnē Booking.com?

Īsa atbilde, jā! Vietne Booking.com piedāvā dalībniekiem akcijas kodus savā tīmekļa vietnē, sociālo mediju kontos un biļetenos.

Kādus akcijas kodus Booking.com piedāvā?

Šeit ir norādīti Booking.com akcijas kodu veidi, kurus varat sagaidīt:
 • Kuponi jaunajiem dalībniekiem
 • Kuponi esošajiem dalībniekiem
 • Bezmaksas jaunināšanas kuponi

Kur es varu atrast vietnes Booking.com reklāmas kodu?

Jūs varat atrast vietnē Booking.com akcijas kodus, sociālo mediju kontos, e-pasta informatīvajos izdevumos vai pat kuponu vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www.promocodis.com, www.retailmenot.com vai www.dealspotr.com.

Vai es varu izmantot Booking.com reklāmas kodu vairākas reizes?

Tas ir atkarīgs no īpašajiem pakalpojuma Booking.com noteikumiem un nosacījumiem konkrētajam kodam. Lai uzzinātu, vai atlaides kodu var izmantot vairākas reizes, pārbaudiet ar kodu saistītos noteikumus un nosacījumus.

Vai vietnes Booking.com akcijas kodiem ir derīguma termiņš?

Visi Booking.com akcijas kodi ir derīgi tikai ierobežotu laiku, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet derīguma termiņu.

Ko darīt, ja mans Booking.com reklāmas kods nedarbojas?

Ja ievadītais kods nedarbojas, rīkojieties šādi:
 • pārbaudiet, vai pareizi ievadījāt kodu
 • pārbaudiet koda derīguma termiņu
 • pārbaudiet, vai ir spēkā ierobežojumi (daži reklāmas kodi ir derīgi tikai noteiktām precēm vai kategorijām.
 • pārliecinieties, ka mēģināt izmantot kodu pareizajiem produktiem).
Ja tas viss nedarbojas, vienmēr varat meklēt citu atlaides kodu un izmēģināt.

Kā izmantot akcijas kodu vietnē Booking.com

Noteikti saņemiet labākos piedāvājumus vietnē Booking.com, izmantojot atlaižu KUPONUS. Iegūstiet maksimālu labumu no turpmākajiem ceļojumiem, katru reizi ietaupot

 • 1
  Dodieties uz vietni Booking.com un izmantojiet meklēšanas lodziņu, lai atrastu pieejamos piedāvājumus un citus reklāmas piedāvājumus.
 • 2
  Izvēlieties viesnīcu vai hosteli vai jebkuru citu atrasto izmitināšanas veidu un izlemiet par numuru.
 • 3
  Dodieties uz kupona vietni, meklējiet pieejamos kodus un, kad atrodat savam pasūtījumam piemērotu kodu, kopējiet to starpliktuvē vai pierakstiet uz papīra lapas vai Word dokumenta.
 • 4
  Atgriezieties vietnē Booking.com, piesakieties savā kontā vai izveidojiet kontu, veicot šo darbību, un rezervācijas kopsavilkuma lapā ielīmējiet savu kodu reklāmas laukā — ievadiet reklāmas kodu — vai ierakstiet to manuāli, izmantojot tastatūru.
 • 5
  Noklikšķiniet uz pogas Pieteikties un pabeidziet rezervācijas procesu.

Aktīvie atlaižu kodi vietnei BOOKING.COM

🛍️ Kategorija ceļot
🔥 Kopējie piedāvājumi 25
🎇️ Atlaižu kodi 4
📌 Piedāvājumi 21
➡️ Labākais kupons - $100 atlaide
🆕 Jaunākais kupons 15% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie BOOKING.COM kuponu kodi

BOOKING.COM KODS BOOKING.COM PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N/A Ietaupiet 15% no uzturēšanās izdevumiem visā pasaulē, veicot rezervāciju N / A
N/A Noklikšķiniet, lai redzētu lētu automašīnu nomu N / A
N/A Izbaudiet 10% atlaidi pirkumam, reģistrējoties e-pastā N / A
N/A Saņemiet 10% atlaidi noteiktai automašīnu nomai. Īpaši ietaupījumi vietnē Booking.com N / A

Norēķinu iespējas

PayPal
ApplePay
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

Oosterdokskade 163, 1011 DL, Amsterdama, Nīderlande
Booking.com
@booking.com
Booking.com
booking.com

BOOKING.com FUNKCIJAS UN PRIEKŠROCĪBAS 
 • Vai jums ir nepieciešams vairāk iemeslu, lai liktu jums izmantot vietni Booking.com? Zemāk jūs atradīsit viena no pasaulē vadošā digitālo ceļojumu uzņēmuma funkcijas un priekšrocības.
 • Vairāk nekā 30.000.000 150.000 24 sarakstu, kas aptver 7 XNUMX galamērķu. XNUMX/XNUMX klientu apkalpošanas atbalsts.
 • Piekļuve Genius lojalitātei un saistītajai programmai, kas sniegs jums pārsteidzošas atlīdzības un priekšrocības.
 • Nav rezervācijas maksas.
 • Cenas atbilstības garantija.
BOOKING.com IEGLABĀŠANAS PADOMI
 • Vai jums patīk ceļot, bet dažreiz tas šķiet nedaudz dārgi? Mūsu taupīšanas padomi palīdzēs jums mainīt domas. Ar katru dienu gribēsies ceļot arvien vairāk.
 • Pierakstieties biļetenam, lai atbloķētu slepenos piedāvājumus.
 • Saņemiet 15% atlaidi ar Getaway piedāvājumiem.
 • Lejupielādējiet lietotni, lai saņemtu ekskluzīvas atlaides tikai mobilajām ierīcēm.
 • Nopelniet jūdzes katru reizi, kad rezervējat viesnīcu.
 • Rezervējiet savu nākamo ceļojumu Melnajā piektdienā, Ziemassvētku izpārdošanā vai citos īpašos izpārdošanas pasākumos un saņemiet vismaz 15% atlaidi.
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.