Vispārējie filtri

FLIXBUS atlaižu kodi un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem FLIXBUS

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4 - 5 balsis

Aktīvie FLIXBUS atlaižu kodi

Vispārīga informācija par FlixBus

Ja esat nokļuvis šajā lapā, tad noteikti meklējat FlixBus biļeti. Nav svarīgi, vai esat ceļojis ar FlixBus iepriekš, vai šī ir jūsu pirmā reize; Couponius komanda ir uzrakstījusi šo rokasgrāmatu visiem FlixBus ceļotājiem. Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai ņemtu vērā visus iespējamos ceļošanas aspektus un labākos veidus, kā plānot un rezervēt ceļojumus, izmantojot FlixBus, tāpēc esam pārliecināti, ka šī rokasgrāmata palīdzēs ikvienam neatkarīgi no tā, cik pieredzējis vai nepieredzējis viņš ir. tas mirklis.  Lai rakstītu šo materiālu, mēs esam izmantojuši mūsu komandas locekļu pieredzi, mums pazīstamus cilvēkus, kā arī tiešsaistes resursus no citiem ceļotājiem un nozares iestādēm, piemēram, cienījamu ceļojumu tīmekļa vietņu, ceļojumu emuāru autori un atsauksmju vietnes ar augstu reputāciju un popularitāti. Lūdzu, veltiet dažas minūtes tālāk, lai noskatītos šo materiālu un atklātu efektīvus veidus, kā ceļot un ietaupīt, izmantojot FlixBus, neatkarīgi no pasaules vietas.

Kas ir FlixBus un kā tas darbojas:

 • FlixBus ir globāls mobilitātes pakalpojumu sniedzējs, kas sola mainīt veidu, kā miljoniem cilvēku visā pasaulē ceļo. Kā unikāla tehnoloģiju jaunuzņēmuma, e-komercijas uzņēmuma un klasiska transporta operatora kombinācija FlixBus nesen kļuva par tirgus līderi daudzos dažādos reģionos un ļoti īsā laikā ir izveidojis Eiropā lielāko tālsatiksmes autobusu tīklu. 
 • FlixBus vīzija ir piedāvāt saviem pasažieriem viedu platformu ilgtspējīgiem ceļojumiem. Tā mērķis ir padarīt rezervāciju vienkāršu un ceļojumu pieredzi ērtu, pieejamu un videi draudzīgu.
 • Šobrīd FlixBus autoparkā ir vairāk nekā 4000 autobusu vairāk nekā 40 valstīs un ar vairāk nekā 5500 galamērķiem. FlixBus komandas pārziņā ir biznesa modelis, transporta tīkla nepārtraukta attīstība, tehnoloģiskie risinājumi un sadarbība ar citiem vietējiem pārvadātājiem, jomas speciālistiem, lai integrētos FlixBus tīklā.
 • Mēs uzskatām, ka labas FlixBus pieredzes pamatā ir mobilā lietotne. Tas dos jums iespēju piekļūt rezervācijām, maršrutiem, piedāvājumiem un visām pārējām pieejamajām iespējām jebkurā laikā, pa rokai jebkurā laikā. Mēs ļoti novērtējam, ka lietotnē varat izsekot FlixBus autobusiem reāllaikā, uzzināt, cik ātri tie ierodas jebkurā autobusu pieturā, un tādējādi labāk plānot savu grafiku.
tukšs

Kā ietaupīt naudu, rezervējot FlixBus:

 • Galvenais padoms, kā ietaupīt naudu, izmantojot FlixBus, ir savlaicīgi plānot un rezervēt biļetes. Vienmēr plānojiet maršrutu un rezervējiet FlixBus biļetes iepriekš, lai iegūtu viszemākās cenas. Ņemiet vērā, ka FlixBus tiešie maršruti, nemainot autobusus, lai nokļūtu galamērķī garos braucienos, var būt nedaudz dārgāki, tāpēc ņemiet vērā arī to. Ja jums nav somas un laiks nav vissvarīgākais, izvēlieties lētāku ceļojumu, pat ja tas nozīmē vienu vai divus FlixBus maršrutus.
 • Ievērojot ideju par iepriekšēju plānošanu, lūdzu, rezervējiet biļetes turp un atpakaļ, ja iespējams. Ja jūs ceļojat uz galamērķi, no kura atgriežaties, atgriešanās biļešu rezervēšana vienmēr būs lētāka nekā divi atsevišķi iegādāti biļešu komplekti.
 • Nakts autobusi: ja jūs vairāk interesē galamērķis, nevis brauciens, tad iesakām izskatīt iespēju rezervēt vietu autobusos, kas brauc lielos attālumos naktī. Tie ir lētāki, un tiem nav tik daudz pieturu kā parastajiem autobusiem.
 • Plānojiet gudri un sadaliet savu bagāžu divās bezmaksas bagāžas daļās: personīgā bagāža, ko ņemsiet līdzi salonā (kur mēs iesakām ņemt līdzi personīgās mantas un vērtslietas) un rokas bagāža, kas paredzēta glabāšanai tam paredzētajā bagāžas nodalījumā. Par jebkuru papildu bagāžu vai personīgo bagāžu ar lieko svaru tiek iekasēta papildu maksa, palielinot ceļojuma izmaksas. Sīkāku informāciju par izmēriem un svaru atradīsiet savā FlixBus biļetē.
 • Nerezervējiet īpašas sēdvietas, ja neplānojat baudīt ainavu, jo īpaši sēdvietas rezervācijas laikā maksā papildus. Mūsu pieredze liecina, ka standarta sēdvietas tik un tā ir ērtas un ir daudz autobusu, kuros vietas nav marķētas un neviens neņems vērā biļetē atvēlēto vietu skaitu.
 • Izmantojiet atlaides kodu katru reizi, kad rezervējat FlixBus biļeti: ja jums ir FlixBus konts un esat abonējis biļetenu, bieži ceļojat vai sekojat FlixBus plūsmai sociālajos tīklos, jūs varēsiet saņemt atlaižu kodus no FlixBus. Šos kodus, kas ir rakstzīmju un ciparu virknes, var ievadīt norēķināšanās laikā un saņemt atlaidi no kopējām izmaksām. Nākamajā slejā mēs sniegsim jums sīkāku informāciju par šiem FlixBus kuponu kodiem, kur tos atrast un kā tos lietot.

FlixBus atlaižu kuponi

 • FlixBus piedāvā klientiem atlaižu kuponus, kas pazīstami arī kā atlaižu kuponi, tieši vietnē, FlixBus sociālo mediju kontos, informatīvajā izdevumā vai specializētās atlaižu vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk , www.picodi.com, www.retailmenot.com vai www.dealspotr.com.
 • FlixBus atlaižu kodu nosacījumi un ierobežojumi: atlaižu kodiem vienmēr ir pieteikšanās nosacījumi. Šie nosacījumi var būt saistīti ar minimālo pasūtījuma vērtību, uz kuru tie attiecas, konkrētu produkta veidu, kuram tos var piemērot, vai pat konkrētu zīmolu vai produktu, kuram tie piedāvā priekšrocības. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet nosacījumus, kad atrodat FlixBus atlaides kodu, lai to pareizi piemērotu pasūtījumam un izmantotu visas tā piedāvātās priekšrocības.
 • FlixBus atlaižu kodu derīguma termiņš: atlaižu kodiem, tāpat kā akcijām, ir derīguma termiņš, kurā tos var izmantot. Katram mūsu publicētajam atlaides kodam ir norādīts arī šis laika ierobežojums, jo mēs vēlamies ietaupīt jūsu svarīgo laiku un nevēlamies, lai jūs izmēģinātu kodus, kuriem ir beidzies derīguma termiņš un kuri vairs nedod labumu jūsu pasūtījumiem. Ir vērts norādīt, ka dažkārt šie atlaižu kodi, pat ja FlixBus minētais termiņš ir pagājis, joprojām var darboties, tāpēc, ja neesat atradis labu atlaižu kodu un laiks atļauj, lūdzu, izmēģiniet kodus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo pastāv iespēja, ka joprojām var darboties.
 • Couponius publicētie FlixBus atlaižu kodi: tā kā mums, Couponius komandai, patīk atlaides, mēs vēlamies, lai mūsu apmeklētāji, iepērkoties FlixBus, saņemtu vislabākos piedāvājumus un atlaides. Tāpēc mēs pavadām daudz laika, pētot FlixBus vietni, FlixBus biļetenu un FlixBus sociālo mediju kontus, meklējot jaunākos atlaižu kodus. Tajā pašā laikā mēs arī sekojam līdzi kodiem, kas publicēti citās atlaižu vietnēs, un katru dienu pārbaudām uzticamus avotus, piemēram, www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac un daudzi citi.
 • Šajā lapā atradīsit kodu sarakstu, kurus Couponius komanda bieži pārbauda un atjaunina. Lūdzu, nemēģiniet tikai vienu vai vienu, kas šķiet vislabākais jūsu pasūtījumam, bet izmēģiniet tos visus, lai pēc tam izlemtu, kurš no tiem jums sniedz vislielāko labumu, un piemērot to. 
 • Kā lietot atlaižu kodus vietnē FlixBus: lai palīdzētu jums ātri un pareizi piemērot FlixBus atlaižu kodu, šajā lapā esam izveidojuši ceļvedi. Lūdzu, ritiniet līdz lapas apakšai, lai izpildītu norādījumus par atlaižu kodu piemērošanu FlixBus vietnei. Mēs esam pievienojuši arī attēlu, lai ietaupītu papildu laiku, parādot, kur tieši jāievada atlaides kods.

Vēl daži padomi FlixBus ceļotājiem

Vēl daži padomi, kas, pat ja tie nepalīdz ietaupīt naudu, var palīdzēt uzlabot FlixBus pieredzi un noteikti noderēs ceļojuma laikā: 
 • Parādieties autobusu pieturā agri, ne visas pieturas ir vienādas, un jūs, iespējams, iegūsit arī labākas vietas;
 • Izdrukājiet savu biļeti, lai pārliecinātos, ka tā ir līdzi, jo, iekāpjot iekāpšanas brīdī, lietotne var netikt startēta vai interneta savienojums var nebūt pieejams.
 • Sagatavojiet savu ID un biļetes, pirms pat iekāpjat autobusā, FlixBus sistēma ļauj pasažieriem skenēt dokumentus, un to sagatavošana iepriekš padara to vienkāršāku un ātrāku. Ņemiet vērā arī to, ka pēc iekāpšanas FlixBus autobusi ļoti ātri atstāj autobusu pieturu.
 • Ne visi FlixBus autobusi ir zaļi un tiem ir FlixBus logotips. Dažkārt vietējiem FlixBus partneriem nav šīs markas autobusu, tāpēc noteikti izlasiet autobusa līnijas numuru uz biļetes un atrodiet autobusa platformu, uz kuras ieradīsies jūsu autobuss.
 • Šeit ir mūsu viedokļi par FlixBus autobusu parku, kādu mēs to piedzīvojām: atjaunināti, tīri autobusi un diezgan jauni modeļi. Diezgan ērti sēdekļi, labāki par lidmašīnu sēdekļiem, mūsuprāt. Jūs atradīsiet tualetes autobusā, bezmaksas wifi ar diezgan lēnu savienojumu, kas ierobežots līdz 100 MB vienā braucienā. Visos autobusos starp sēdekļiem ir elektrības rozetes, tikai viena katrā rindā. 

Galīgais secinājums

Couponius komanda FlixBus uzskata par labāko uzņēmumu ātrai, uzticamai un lētai autobusu transportam. Galvenie konkurenti ES tirgū ir Eurolines un National Express, un, pat ja pakalpojumi neatšķiras radikāli, mēs uzskatām FlixBus par zelta standartu autobusu ceļojumos un ar prieku brauksim ar tiem arī turpmāk.

Bieži uzdotie jautājumi par FLIXBUS

Vai FLIXBUS piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 40 atlaižu kodi un akcijas, kas FLIXBUS darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot FLIXBUS atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no FLIXBUS, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz 65%, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie FLIXBUS kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais FLIXBUS atlaides kods ir (NFSUKK4MBK) un piedāvā klientiem 65% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

KĀ VAR ATRAST JAUNĀKOS FLIXBUS.COM KUPONUS?

Jaunākos kuponus vietnei FLIXBUS.COM varat atrast oficiālajā tīmekļa vietnē un noteiktās vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.dealspotr.com, www.slickdeals.net, www.groupon.co.uk, www. .hotdeals.com vai www.shopper.com.

VAI VIETĀ FLIXBUS.COM VAR MAKSĀT AR PAYPAL?

Jā, jūs varat maksāt ar PayPal vietnē FLIXBUS.COM.

VAI FLIXBUS.COM PIEDĀVĀ BEZMAKSAS PIEGĀDE?

Jā, jūs saņemsiet savu elektronisko biļeti bez maksas tieši savā e-pasta adresē un lietotnē.

KO VAR DARĪT, JA FLIXBUS.COM KUPONS NESTRĀDĀ?

Ja jūsu FLIXBUS.COM kupona kods nedarbojas, iesakām ievērot mūsu trikus un padomus, lai noteiktu kļūdas avotu un uzzinātu, kā to novērst. Pirmkārt, ja kodu ievadījāt manuāli, iespējams, esat pieļāvis drukas kļūdu. Vēlreiz pārbaudiet savu ierakstu un pārliecinieties, vai esat pievērsis uzmanību lielajiem un mazajiem burtiem un vai neesat ievietojis atstarpes starp rakstzīmēm. Turklāt jums ir jāievēro tā pati ciparu un burtu secība, kā tie parādās mūsu datubāzē. Jūs varat izvairīties no visām šīm problēmām, vienkārši izmantojot kopēšanas-ielīmēšanas funkciju, lai pareizi pārsūtītu kodu. Otrkārt, katram mūsu lapas flixbus kupona kodam ir savi izpirkšanas nosacījumi. Uzmanīgi izlasiet kupona koda informāciju, lai uzzinātu, kādi noteikumi jums jāievēro. Dažreiz kods ir derīgs minimālajai rezervācijas vērtībai vai noteiktiem galamērķiem, savukārt citreiz kods ir derīgs jauniem vai esošajiem klientiem. Treškārt, ja esat pārbaudījis visu iepriekš minēto un sistēma joprojām ģenerē kļūdas ziņojumu, tas nozīmē, ka jūs jau esat izmantojis to pašu flixbus kupona kodu iepriekšējā pasūtījumā. Jūs to vairs nevarat izmantot, jo tam jau ir beidzies derīguma termiņš. Atcerieties, ka vienu un to pašu kupona kodu nevar izmantot vairāk kā vienu reizi.

Vai Flixbus varu izmantot vairākus kuponu kodus?

Diemžēl nē, Flixbus atļauj izmantot tikai vienu kodu vienam pasūtījumam, tāpēc, lūdzu, izvēlieties savām vajadzībām labāko kuponu.

Kā es varu izmantot savu Flixbus kupona kodu?

Lai lietotu Flixbus kupona kodu vai kupona kodu, lūdzu, izpildiet šajā lapā sniegtos norādījumus. Jūs atradīsit arī drukas ekrānu, kas parādīs, kur ievadīt kodu, lai izmantotu piedāvājumu.

Kā veiksmīgi izmantot FlixBus kupona kodu tiešsaistē

Izvēlieties gudri, ceļojiet zaļi un ietaupiet nākamajā autobusa braucienā, izmantojot kuponu kodus vietnē FlixBus.com

 • 1
  Pārlūkojiet PromoCode.how, lai iegūtu labāko piedāvājumu, un noklikšķiniet uz "Kopēt", lai saglabātu kupona kodu vēlākai lietošanai.
 • 2
  Dodieties uz FlixBus.com, izvēlieties galamērķi un aizpildiet visu ceļojuma informāciju
 • 3
  Lapā "Rezervācija" aizpildiet informāciju par pasažieri, sēdvietām un ekstras, pēc tam pārskatiet kopējo pasūtījumu
 • 4
  Tieši zem kopējās maksājamās summas atrodiet pogu "Ievadiet kuponu", lai noklikšķinātu
 • 5
  Ievadiet vai ielīmējiet precīzu iepriekš saglabāto kupona kodu un noklikšķiniet uz "Izpirkt", lai saņemtu apstiprinājumu

Aktīvie atlaižu kodi FLIXBUS

🛍️ Kategorija
🔥 Kopējie piedāvājumi 40
🎇️ Atlaižu kodi 21
📌 Piedāvājumi 19
➡️ Labākais kupons 65% atlaide
🆕 Jaunākais kupons £30 atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie FLIXBUS kuponu kodi

FLIXBUSA KODS FLIXBUS PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
N/A Saņemiet ekskluzīvas atlaides un piedāvājumus, reģistrējoties e-pastā N / A
15DD Flixbus: £30 atlaide jebkuram pasūtījumam N / A
215DD Saņemiet £30 atlaidi Flixbus Selection, pievienojot šo kupona kodu savam pirkumam N / A
WELCOME20 Iepērcoties tagad, ietaupiet 20% atlaidi N / A

Norēķinu iespējas

PayPal
ApplePay
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München, Vācija
flix autobuss
@FlixBus
Flixbus
flixbus.com

Izmantojot lielu autobusu parku, FlixBus padara videi draudzīgu ceļošanu pieejamu un vienkāršu. FlixBus tīkls stiepjas visā Eiropā, ASV, Kanādā, Turcijā un Brazīlijā. Uzziniet par maršrutiem, pieļaujamo bagāžas daudzumu un biļešu cenām vienkārši un pieņemamām cenām vietnē FlixBus.com un ietaupiet ceļojumā, izmantojot reklāmas kodus.  

FLIXBUS.COM FUNKCIJAS UN PRIEKŠROCĪBAS

Saņemiet Eiropu pa rokai un iegūstiet piekļuvi ekskluzīvām funkcijām un priekšrocībām.

 • Pārsteidzoša partneru programma ar augstām komisijas likmēm un īpašu klientu apkalpošanas komandu.
 • Dažādi maksājumu veidi, tostarp Apple Pay un Google Pay.
 • Vairāk nekā 400.000 XNUMX savienojumu katru dienu.
 • Piekļuve vairāk nekā 2500 galamērķiem 36 Eiropas valstīs.
 • Nav pieejama rezervācijas maksa un bezmaksas atcelšana.

FLIXBUS.COM TAUPĪŠANAS PADOMI

Ietaupiet vēl vairāk nākamajam ceļojuma piedzīvojumam un izmantojiet kādu no mūsu flixbus taupīšanas padomiem, lai samazinātu autobusa biļetes izmaksas.

 • Abonējiet biļetenu, lai saņemtu 10% atlaidi nākamajai rezervācijai.
 • Saņemiet līdz pat 10% atlaidi sagaidīšanas atlaidi pirmajai FlixBus rezervācijai.
 • Lejupielādējiet lietotni, lai saņemtu 10% atlaidi lietotnē
 • Rezervējiet agrāk un ceļojiet grupās, lai saņemtu milzīgas atlaides.
 • Rezervējiet īpašos izpārdošanas pasākumos, piemēram, Melnā piektdiena, Kiberpirmdiena, Vientuļu diena un Ziemassvētku izpārdošana, lai nākamajā brīvdienā saņemtu līdz pat 80% atlaidi.
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.