Vispārējie filtri

ABOUTYOU Atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas ekskluzīviem ietaupījumiem vietnē ABOUTYOU

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 3.8 - 6 balsis

Aktīvs ABOUTYOU Atlaižu kodi

Vispārīga informācija par AboutYou

Šī rokasgrāmata ir paredzēta visiem AboutYou klientiem, pat ja šis ir viņu pirmais pasūtījums tiešsaistē vai viņi jau ir reģistrēti klienti un ir veikuši pasūtījumus iepriekš. Lūdzu, veltiet dažas minūtes un uzmanīgi izlasiet šo materiālu, ko Couponius komanda ir uzrakstījusi, lai palīdzētu visiem AboutYou klienti ietaupa katru reizi, kad veic pasūtījumu AboutYou. Šī rokasgrāmata tika uzrakstīta pēc tam, kad mēs reģistrējāmies kā dalībnieki AboutYou, abonēja biļetenu un pētīja citu klientu viedokļus, kurus atradām uzticamos tiešsaistes avotos. Mūs ļoti interesē citu cilvēku viedoklis un pieredze AboutYou, tāpēc papildus mūsu komandas biedru personīgajai pieredzei (katrs no mums ir bijis AboutYou klientiem jau daudzus gadus), mēs esam arī rūpīgi pētījuši tiešsaistes atsauksmju vietnes un to dalībnieku viedokļus, gan pozitīvos, gan negatīvos.

Kas ir AboutYou un kā tas darbojas

 • AboutYou ir vairāku zīmolu tiešsaistes veikals, kas piedāvā biedriem piekļuvi milzīgai modes preču izvēlei par pieņemamu cenu. To mēs varam atrast arī citās vietnēs, taču mēs, Couponius komanda, tam ticam AboutYou ir vislabākā vairāku zīmolu modes atlaižu koncepcijas ieviešana, iespaidīga zīmolu un stilu izvēle un, pats galvenais, mūsu pieredze piedāvā vislabāko piegādi, atgriešanu un klientu apkalpošanu.
 • Bezmaksas un ātra piegāde: AboutYou piegādā bez maksas visus pasūtījumus virs aptuveni €15, izmantojot ātrās piegādes pakalpojumu. Šis pakalpojums var piegādāt jūsu pasūtījumus no 3 līdz 5 dienām atkarībā no pakas galamērķa. Priekšrocība AboutYou ir tas, ka tas izmanto vietējos kurjerus un pasta pakalpojumus galamērķa valstī, paātrinot piegādes procesu. Arī par katru pasūtījumu, kas nosūtīts līdz AboutYou, klients saņem izsekošanas informāciju, lai soli pa solim sekotu līdzi piegādei.
 • Couponius komanda atzinīgi novērtē daļējas piegādes pakalpojumu, kas piegādās pasūtītās preces, kas ir noliktavā vai kurām nepieciešams īsāks piegādes laiks, atstājot preces, kuru piegāde jums vēlāk prasīs ilgāku laiku.
 • Pieejami un daudzveidīgi maksājumu pakalpojumi: AboutYou piedāvā, atkarībā no valsts, no kuras tiek nosūtīts pasūtījums, vairākas maksājumu iespējas, tostarp: kredītkarte, maksājums piegādes brīdī, bankas pārskaitījums vai Klarna maksājums, bezprocentu maksājumos.
 • Pakalpojums “Labākās cenas garantija”, kas piedāvā iespēju saņemt atmaksu 30 dienu laikā pēc samaksātās starpības, kas pārsniedz to, ko samaksājusi cita konkurējoša vietne jūsu valstī. Mēs novērtējam šo iespēju un uzskatām, ka tas ir ļoti dāsns termins un veids, kā nodrošināt AboutYou klientiem, ka viņi vietnē vienmēr atradīs labākos iespējamos piedāvājumus.
 • Atgriešana un atmaksa: ieslēgta AboutYou, atgriešana vienmēr ir bez maksas. Turklāt dāsnais periods, ko piedāvā AboutYou atgriešanai ir 100 dienas no pasūtījuma saņemšanas. Ar katru saņemto pasūtījumu jūs katru reizi saņemsiet etiķeti un atgriešanas veidlapu iepakojumā. Ja vēlaties atgriezt visu pasūtījumu vai tikai daļu no produktiem, pieprasiet atgriešanu tiešsaistē savā klienta kontā un uzlīmējiet atgriešanas etiķeti uz pakas; AboutYou par pārējo parūpēsies un pasūtījumu drīzumā saņems kurjers. AboutYou atmaksās pilnu summu uzreiz pēc atgriešanas saņemšanas un apstrādes. 

Kā ietaupīt naudu, iepērkoties AboutYou

 • Pirmais solis, kas jums jāveic, lai gūtu labumu no jaunākā AboutYou piedāvājums ir atvērt klienta kontu un abonēt biļetenu. Jo AboutYou bieži atjaunina savus akcijas, ir absolūti nepieciešams abonēt un piekļūt jaunākajiem piedāvājumiem.
 • Pašlaik jauni biļetenu abonenti saņem 15% atlaidi pirmajam pasūtījumam.
 • Couponius komanda iesaka instalēt AboutYou mobilā lietotne. Mēs domājam, ka tā ir labākā saskarne, kurai piekļūt AboutYou un jums būs piekļuve pasūtījumiem, akcijām un jaunākajiem piedāvājumiem vietnē AboutYou lai arī kur tu būtu. Mums patīk, kā lietotne ir optimizēta komercdarbības veidam AboutYou reklamē un uzskata, ka lietotne ir absolūti nepieciešama, lai iegūtu vislabākos iepirkšanās rezultātus AboutYou.
 • Vienmēr pārbaudiet sadaļu "IZPĀRDOŠANA" vietnē vai lietotnē. Mūsu pieredze liecina, ka visdažādākajām apģērbu un apavu precēm atradīsiet atlaides līdz pat 75%. Izmantojiet arī filtrus kategoriju meklēšanai un kārtojiet rezultātus pēc atlaidēm vai cenām, lai iegūtu labākos rezultātus.
 • Pievienojiet iecienītākās preces savam izlases sarakstam, lai turpinātu pārbaudīt to cenu un pieejamību noliktavā. Turklāt, ja tikmēr cena nesamazinās līdz vērtībai, kas jums šķiet pieņemama, varat pārbaudīt opciju "Alternatīvas", vai ir līdzīgas preces no citiem zīmoliem ar labākiem piedāvājumiem vai labākām cenām.
 • Sekojiet līdzi regulārajām akcijām un atlaidēm, ko piedāvā AboutYou: vienmēr pārbaudiet, vai ir gaidāmi atlaižu periodi, brīvdienās, Melnajā piektdienā, Lieldienās, Jaunajā gadā vai citos gadījumos, kad AboutYou piedāvā saviem klientiem atlaides un akcijas. Bieži pārbaudiet arī vietnes sadaļu "Outlet", lai atrastu atlaides līdz pat 65% katru dienu.
tukšs
 • Vissvarīgākais veids, kā ietaupīt naudu, iepērkoties AboutYou ir atlaižu kuponi. AboutYou piedāvā saviem klientiem kuponus jeb burtu un ciparu virknes, kuras, pielietojot norēķinoties, var dot labumu, samazinot kopējo pasūtījuma vērtību par noteiktu summu vai procentiem. Mēs sniegsim jums sīkāku informāciju par to, kas tie ir AboutYou atlaižu kodi un to izmantošana ir šīs rokasgrāmatas nākamajā sadaļā.

AboutYou kuponu kodi

 • Vienmēr pārbaudiet savu AboutYou klienta kontā, sadaļā "Kuponi un piedāvājumi". AboutYou lietotni, lai redzētu, kādiem atlaižu kuponiem jums pašlaik ir piekļuve. Ja šobrīd nav pieejams neviens kupons, nekautrējieties, jo mēs Couponius meklējam jums labākos atlaižu kodus un kuponus un publicējam tos katru dienu, tāpēc jums atliek tikai apmeklēt mūs.
 •            AboutYou atlaižu kodu piemērotības nosacījumi un ierobežojumi: atlaižu kodiem vienmēr ir pieteikšanās nosacījumi. Šie nosacījumi var būt saistīti ar minimālo pasūtījuma vērtību, uz kuru tie attiecas, konkrētu produkta veidu, kuram tos var piemērot, vai pat konkrētu zīmolu vai produktu, kuram tie piedāvā priekšrocības. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet nosacījumus, kad atrodat AboutYou atlaides kodu, lai to pareizi piemērotu pasūtījumam un izmantotu visas tā piedāvātās priekšrocības.
 • Derīguma termiņš AboutYou atlaižu kodi: atlaižu kodiem, tāpat kā akcijām, ir derīguma termiņš, kurā tos var izmantot. Katram mūsu publicētajam atlaižu kodam ir norādīts arī šis termiņš, jo mēs vēlamies ietaupīt jūsu svarīgo laiku un nevēlamies, lai jūs izmēģinātu kodus, kuriem ir beidzies derīguma termiņš un kuri vairs nedod labumu jūsu pasūtījumiem. Ir vērts atzīmēt, ka dažreiz šie atlaižu kodi, pat ja AboutYou termiņš ir beidzies, var joprojām darboties, tādēļ, ja neesat atradis labu atlaides kodu un laika atļaujas, lūdzu, izmēģiniet kodus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo pastāv iespēja, ka tie joprojām var darboties.
 • AboutYou Couponius publicētie atlaižu kodi: tā kā mums, Couponius komandai, patīk atlaides, mēs vēlamies, lai mūsu apmeklētāji, iepērkoties vietnē, saņemtu vislabākos piedāvājumus un atlaides AboutYou. Tāpēc mēs pavadām daudz laika, pētot AboutYou mājas lapā, AboutYou biļetens un AboutYou sociālo tīklu kontos, meklējot jaunākos atlaižu kodus. Tajā pašā laikā mēs arī sekojam līdzi kodiem, kas publicēti citās atlaižu vietnēs, un katru dienu pārbaudām uzticamus avotus, piemēram, www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com , www.promocode.ac un daudzi citi.
 • Šajā lapā atradīsit kodu sarakstu, kurus Couponius komanda bieži pārbauda un atjaunina. Lūdzu, nemēģiniet tikai vienu vai vienu, kas šķiet vislabākais jūsu pasūtījumam, bet izmēģiniet tos visus, lai pēc tam izlemtu, kurš no tiem jums sniedz vislielāko labumu, un piemērot to. 
 • Kā lietot atlaižu kodus AboutYou: lai palīdzētu jums piemērot an AboutYou atlaižu kods ātri un pareizi, šajā lapā esam izveidojuši ceļvedi. Lūdzu, ritiniet līdz lapas apakšai, lai ievērotu atlaižu koda lietošanas instrukcijas AboutYou tīmekļa vietne. Mēs esam pievienojuši arī attēlu, lai ietaupītu papildu laiku, parādot, kur tieši jāievada atlaides kods.

Bieži uzdotie jautājumi par ABOUTYOU

Vai ABOUTYOU Vai piedāvāt atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 9 atlaižu kodi un akcijas, kas derēs ABOUTYOU 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā 15% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt ar ABOUTYOU Atlaižu kodi?

Summa, no kuras varat ietaupīt ar atlaides kodu ABOUTYOU var mainīties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 15% līdz 25%, un ietaupītā summa atkarībā no situācijas var sasniegt vairākus simtus eiro.

Kādi ir labākie kuponi un atlaižu kodi ABOUTYOU?

Labākais pārbaudītais atlaides kods ABOUTYOU is (25RENA) un piedāvā klientiem 25% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kam paredzēti faktiskie atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi ABOUTYOU?

Vai AboutYou piedāvāt bezmaksas piegādi?

Jā, pasūtījumi, kas pārsniedz noteiktu summu, tiks nosūtīti bez maksas AboutYou.com. Lūdzu, pārbaudiet minimālo pasūtījuma summu jūsu konkrētajai atrašanās vietai.

Vai es varu atgriezt savu AboutYou pasūtīt?

Jā, visus pasūtījumus var atgriezt AboutYou.com. Ja neesat apmierināts, varat atgriezt atbilstošos produktus 30 dienu laikā pēc saņemšanas, lai saņemtu pilnu atmaksu. Preces ir jāatgriež jaunas un nelietotas, ar visu oriģinālo iepakojumu, etiķetēm un autentiskuma sertifikātiem.

Kur es varu atrast savu AboutYou kuponi?

Saglabātie kuponi tiek automātiski piešķirti jūsu kontam un ir pieejami tikai lietotnē PAR JUMS. Pārskatu par saviem kuponiem var atrast savā kuponu makā. Jūsu kupona maciņš atrodas lietotnes pirmajā lapā augšējā labajā stūrī.

Kādus produktus es varu iegādāties ar savu AboutYou kupons?

Aiz katra kupona savā kuponu makā varat atrast visus piemērotos produktus un pievienot tos savam grozam. Pārlūkojot produktu kategorijas, jūs redzēsiet atlasītos kupona produktus, kas izcelti ar “kupons”.

Vai es varu izmantot AboutYou kupona kodi jebkurai precei?

Lai gan lielāko daļu reklāmas kodu var izmantot plašam preču klāstam, noteiktiem kuponiem var būt ierobežojumi vai tie var būt derīgi tikai noteiktām produktu kategorijām. Vienmēr rūpīgi izlasiet katra kupona noteikumus un nosacījumus.

Kā būtu, ja mans AboutYou kupona kods nedarbojas?

Ja atlaides kods, kuru ievadījāt uz AboutYou vietne nedarbojas, lūdzu, pārliecinieties:
 • Jūs ievadījāt precīzu kodu, ieskaitot lielos burtus
 • Vai ievērojāt atpirkšanas nosacījumus? Atlaide var tikt piemērota noteiktām precēm/produktu kategorijām vai virs noteiktas summas
 • Dažreiz kodi darbojas vienu reizi, un jūs to jau esat izmantojis
 • Piedāvājums ir beidzies, un jums ir jāmeklē derīgs kods

Kā veiksmīgi pievienot kupona kodu AboutYou

Īss un garantēts ceļvedis par to, kā ietaupīt nākamo AboutYou pasūtiet, izmantojot reklāmas kodus

 • 1
  Meklējiet tiešsaistē jaunākos piedāvātos atlaižu kodus un saglabājiet izvēlēto vēlākai lietošanai
 • 2
  Virzīties uz AboutYou.com un pievienojiet iepirkumu grozam visu, ko vēlaties
 • 3
  Noklikšķiniet uz "Mans grozs" ekrāna augšējā labajā stūrī, lai pārskatītu savu pasūtījumu
 • 4
  Piesakieties savā kontā vai reģistrējieties kā jauns klients, lai turpinātu norēķināties
 • 5
  Lapā "Pasūtījuma kopsavilkums" atrodiet sadaļu "Vai jums ir kupons vai dāvanu karte?" sadaļā
 • 6
  Ievadiet precīzu iepriekš saglabāto kodu sadaļā "Kupona kods" un noklikšķiniet uz Pievienot, lai izmantotu piedāvājumu

Aktīvie atlaižu kodi ABOUTYOU

🛍️ Kategorija modes
🔥 Kopējie piedāvājumi 9
🎇️ Atlaižu kodi 9
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons 25% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 15% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 18 jūlijs 2024

Labākie kuponu kodi ABOUTYOU

ABOUTYOU KODS ABOUTYOU PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
15JANCAR AboutYou Kupona kods: 15% atlaide pasūtījumam Jūlijs 31, 2024
ALISALIVE Saņemiet 15% atlaidi savam pasūtījumam AboutYou Kupona kods Oktobris 31, 2024
HAPPYHOUR Ietaupiet līdz 20% no pasūtījuma AboutYou Atlaižu kupons Septembris 30, 2024
RENA15 Papildu 15% atlaide jūsu pasūtījumam AboutYou Atlaižu kupons Augusts 31, 2024

Norēķinu iespējas

PayPal
ApplePay
Kredītkarte
Ar pēcmaksu

Piegādes opcijas

Kurjers

Kontaktu opcijas

10 Domstraße, Hamburga, Hamburga 22095, DE
PAR TEVI
@aboutyou_com
Aboutyou
aboutyou. Ar

 • ABOUT YOU ir Vācijas tiešsaistes modes preču mazumtirgotājs, kas darbojas vairākās Eiropas valstīs.
 • To 2014. gadā dibināja Tareks Millers, Sebastians Betzs, Hanness Vīze un Sebastians Zīglics.
 • Uzņēmums piedāvā plašu apģērbu, apavu un aksesuāru klāstu vīriešiem, sievietēm un bērniem no dažādiem zīmoliem.
 • PAR JUMS izceļas, nodrošinot personalizētu iepirkšanās pieredzi savā lietotnē un vietnē, izmantojot algoritmus, lai ieteiktu produktus, kas pielāgoti katra klienta stila vēlmēm.
 • Platformā ir arī tāds saturs kā modes iedvesma, tendenču ceļveži un stila padomi
 • Būdams jauns uzņēmums ABOUT YOU, izveidoja savu modes zīmolu. Etiķete ABOUT YOU ir izstrādāta Berlīnē un ir daudzpusīga kā tiešsaistes veikals, un tā apmierina visas klientu vajadzības. Kolekcijā ir viegli valkājami apģērbi, kā arī apavi, somas un aksesuāri ikdienas garderobei.

Īss ceļvedis par AboutYou klientiem

 • Vietnei ir labs lietotāja interfeiss
 • Tiešām laba produktu prezentācija, kvalitatīvi attēli un detalizēti preču apraksti
 • Vienkāršs un ātrs dalībnieku reģistrācijas un izrakstīšanās process
 • Mums patīk 100 dienu atgriešanas politika
 • Reģistrējieties kā biedrs un abonējiet biļetenu, lai būtu informēti par jaunākajiem pārdošanas notikumiem un akcijām
 
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.