Vispārējie filtri

DIOR atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus DIOR

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.9 - 2 balsis

Aktīvie DIOR atlaižu kodi

DIOR atlaižu kodi, kuriem beidzies derīguma termiņš

DIOR.com taupīšanas padomi un kuponu kodi

Vai vēlaties ietaupīt savu luksusa iepirkšanās pieredzi DIOR? Izpildiet šos taupīšanas padomus, lai samazinātu pasūtījuma izmaksas un baudītu augstākās klases modi par pieejamākām cenām.

Kā ietaupīt vietnē DIOR.com

 • Abonējiet biļetenu: Saņemiet 10% atlaidi nākamajam pasūtījumam, abonējot DIOR biļetenu.
 • Apsveikuma dāvana: ar savu pirmo pirkumu saņemiet bezmaksas dāvanu.
 • Ekskluzīvi lietotņu piedāvājumi: lejupielādējiet lietotni DIOR, lai piekļūtu ierobežotiem piedāvājumiem, kas paredzēti tikai šai lietotnei.
 • Sezonas pārdošanas pasākumi: ietaupiet vairāk nekā 40% fizisko DIOR preču veikalos un universālveikalos sezonas izpārdošanas pasākumu laikā.
 • Īpaši pārdošanas pasākumi: izbaudiet vairāk nekā 15% atlaidi Melnajā piektdienā, Kiberpirmdienā, Vientuļu dienā un Ziemassvētku izpārdošanas laikā.

DIOR kuponu kodi

Mēs visi zinām, ka aizraušanās ar modi var maksāt dārgi, taču saprātīgi tērēt DIOR greznajām kolekcijām ir tā vērts. Izmantojiet tālāk norādītās metodes, lai samazinātu izmaksas vai saņemtu bezmaksas dāvanu kā atlīdzību par lojalitāti šim ikoniskajam zīmolam.

DIOR.com kuponu kodi

Izvēlieties no dažādiem reklāmas kuponiem, kas pieejami mūsu lapā. Iespējas ietver:
 • Bezmaksas dāvanas, piemēram, rokassprādzes vai Capture Totale 4-daļīgs parauga režīms.
 • Bezmaksas piegāde visā pasaulē.
 • Bezmaksas modes dāvanu iesaiņojums.
 • Vairāk nekā 1% naudas atmaksa par pirkumiem.

Atlaides un īpašie piedāvājumi DIOR

Luksusa zīmoli, piemēram, DIOR, parasti atalgo lojālos klientus, izmantojot ekskluzīvas pārdošanas kampaņas, nevis uzturot pastāvīgu pārdošanas sadaļu. DIOR organizē pārdošanas pasākumus savos fiziskajos veikalos un universālveikalos, parasti katras sezonas beigās. Šis ir labākais laiks DIOR preču iegādei, jo varat ietaupīt līdz pat 40% no apaviem, saulesbrillēm, rotaslietām, smaržām, šallēm, aksesuāriem un apģērba.

Atlaidi piedāvā DIOR biļetens

Pierakstieties DIOR biļetenam, lai uzzinātu par jaunākajām kolekcijām un saņemtu 10% atlaidi nākamajam pasūtījumam.
tukšs

DIOR piedāvātās akcijas un atlaides visa gada garumā

Vai vēlaties ieguldīt skaistos un elegantos veidojumos no DIOR, taču trūkst modes līdzekļu? Iepērcieties DIOR īpašo izpārdošanas pasākumu laikā, lai iegūtu savus iecienītākos produktus par pieejamākām cenām.

DIOR.com sveiciena atlaides

Lai gan DIOR nepiedāvā klasisku sagaidīšanas atlaidi, ar pirmo pirkumu varat saņemt bezmaksas dāvanas, piemēram, paraugus.

DIOR.com Melnās piektdienas izpārdošana

Melnās piektdienas izpārdošanas pasākuma laikā DIOR piedāvā atlasītas preces par pazeminātām cenām. Ietaupiet vairāk nekā 15% no smaržām, rotaslietām un daudzām citām precēm.

DIOR.com 11. 11. singlu dienas izpārdošana

2020. gadā uzņēmums DIOR izlaida kapsulu kolekciju, kas paredzēta tikai Singles' Day, kas ir lielākais iepirkšanās pasākums Ķīnā. Šis pasākums, kas pazīstams arī kā Double 11 vai 11/11 Sales, bija ļoti veiksmīgs. Sekojiet līdzi līdzīgiem piedāvājumiem šogad, kur varēsiet ietaupīt vairāk nekā 15%.

DIOR.com kiberpirmdienas izpārdošana

Saņemiet līdz pat 20% atlaidi savam DIOR pasūtījumam Kiberpirmdienas pārdošanas pasākuma laikā. Apskatiet īpašos piedāvājumus atlasītajām precēm un rīkojieties ātri, jo noliktavā ir ierobežots daudzums.

DIOR.com Ziemassvētku izpārdošana

Sviniet Ziemassvētku burvību ar DIOR ekskluzīvajiem un ierobežotajiem adventes kalendāriem un dāvanu komplektiem, piedāvājot vairāk nekā 15% atlaidi. Ieprieciniet savus mīļos ar unikālām dāvanām, piemēram, smaržām vai ar rokām darinātām jostām no DIOR, un pievienojieties Ziemassvētku prieka un laimes garam. tukšs

Bieži uzdotie jautājumi par DIOR

Vai DIOR piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 23 atlaižu kodi un akcijas, kas DIOR darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais šodien pievienotais kupons piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot DIOR atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no DIOR, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz 20%, un ietaupītā summa atkarībā no situācijas var sasniegt vairākus simtus eiro.

Kādi ir labākie DIOR kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais DIOR atlaides kods ir (Laipni lūdzam20) un piedāvā klientiem 20% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

KĀ VARU ATRAST JAUNĀKOS DIOR KUPONUS?

Jaunākos DIOR kuponus varat atrast noteiktās vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.retailmenot.com, www.dealspotr.com, www.i-funbox.com, www.shopper.com, www. .couponchief.com vai www.offers.com.

VAI VAR MAKSĀT AR PAYPAL ON DIOR?

Jā, jūs varat maksāt ar PayPal vietnē DIOR.

VAI DIOR PIEDĀVĀ BEZMAKSAS PIEGĀDE?

Jā, DIOR piedāvā bezmaksas standarta piegādi ar UPS.

KO DARĪT, JA DIOR KUPONS NESTRĀDĀ?

Ja jūsu DIOR reklāmas kupona kods nedarbojas un tiek parādīts kļūdas ziņojums, iesakām ievērot mūsu vadlīnijas, lai atrastu kļūdas avotu un uzzinātu, kā to novērst. Katram DIOR kupona kodam no mūsu datu bāzes ir savi izpirkšanas nosacījumi, kas jums jāievēro. Uzmanīgi izlasiet kupona koda informāciju, lai atrastu spēles noteikumus. Dažreiz kods ir derīgs minimālajam pasūtījumam, kas ir derīgs vai noteiktai produktu kategorijai, nevis visam DIOR portfelim, savukārt citreiz kods ir derīgs jauniem vai esošajiem klientiem. Vai manuāli ievadījāt kodu, izmantojot tastatūru? Iespējams, esat pieļāvis drukas kļūdu. Vēlreiz pārbaudiet savu ierakstu, lai pārliecinātos, ka visi cipari un burti atbilst mūsu lapā norādītajai secībai. Pievērsiet uzmanību arī lielajiem un mazajiem burtiem un nelieciet atstarpes starp rakstzīmēm. Ja vēlaties izvairīties no šīs kļūdas jau no paša sākuma, iesakām izmantot kopēšanas-ielīmēšanas funkciju, lai pareizi pārsūtītu kodu. Ja nekas no iepriekš minētā neattiecas, tas nozīmē, ka esat jau izmantojis to pašu kupona kodu iepriekšējā pirkumā. Jūs nevarat izmantot DIOR kupona kodu no mūsu lapas vairāk nekā vienu reizi, jo tā derīguma termiņš beidzas, tiklīdz to izmantojat pirmo reizi.

KĀ PIEVIENOT DIOR KUPONU?

Izpildiet mūsu vienkārši lietojamās darbības, lai uzzinātu, kā varat pievienot DIOR kupona kodu bez problēmām.

 • 1
  Dodieties uz DIOR un pievienojiet savus iecienītākos produktus iepirkumu grozam.
 • 2
  Atveriet iepirkumu grozu un piesakieties savā personīgajā kontā vai izveidojiet to, veicot šo darbību, lai ērti piekļūtu savam pasūtījumam un, ja vēlaties, veiktu tajā izmaiņas.
 • 3
  Apskatiet visus mūsu lapā esošos DIOR reklāmas kuponus un, kad atrodat savām vajadzībām piemērotāko, iekopējiet to starpliktuvē, iegaumējiet vai atzīmējiet uz papīra lapas vai Word dokumentā.
 • 4
  Atgriezieties DIOR kopsavilkuma lapā un ielīmējiet kodu vajadzīgajā reklāmas laukā vai ievadiet to manuāli, izmantojot tastatūru.
 • 5
  Ja viss norit labi un atlaide ir piemērota pareizi, tad varat veikt pēdējās darbības, lai pabeigtu pirkumu.

Aktīvie DIOR atlaižu kodi

🛍️ Kategorija Greznības mode
🔥 Kopējie piedāvājumi 23
🎇️ Atlaižu kodi 4
📌 Piedāvājumi 19
➡️ Labākais kupons 20% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 30% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie DIOR kuponu kodi

DIOR KODS DIOR PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
T24 Izpētiet lieliskus produktus par nepārspējamām cenām N / A
N/A Skrubji un maskas līdz 80 $ + bezmaksas piegāde N / A
N/A Noteikti izmantojiet Dior tiešsaistes piedāvājumus ar 5% atlaidi! N / A
N/A Saņemiet līdz pat 30% atlaidi ar Dior Beauty studentu atlaidēm N / A
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.