Vispārējie filtri

CARTERS atlaižu kodi un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus vietnē CARTERS

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 2 balsis

Aktīvie CARTERS atlaižu kodi

Carters.com ietaupīšanas padomi un reklāmas kodi

Saglabāšanas padomi

Palieliniet savus ietaupījumus vietnē Carters.com, ievērojot šos padomus:
 • Abonējiet biļetenu: Saņemiet papildu 20% atlaidi pirmajam pirkumam, abonējot Carters.com biļetenu.
 • Laipni lūdzam atlaide: izbaudiet līdz 15% atlaidi pirmajam pirkumam.
 • Kārtera kredītkarte: reģistrējieties Kārtera kredītkartei un ietaupiet 25% no pirmā pirkuma. Turklāt, saņemot karti, izbaudiet vēl 20% atlaidi.
 • dienas piedāvājumi: Ietaupiet līdz 80%, izmantojot sadaļu Dienas piedāvājumi.
 • Īpaši pārdošanas pasākumi: izmantojiet īpašos izpārdošanas pasākumus, piemēram, Melnā piektdiena, Kiberpirmdiena, 11. (Single's Day) un Ziemassvētku izpārdošana, lai ietaupītu līdz pat 11%.

Carters kuponu kodi

Vai jūsu bērns aizraujas ar modi? Vietne Carters.com piedāvā ikdienas reklāmas piedāvājumus, tāpēc jums nav jāgaida gada beigu pārdošanas pasākumi. Uzziniet, kā šodien varat saņemt atlaides.

Reklāmas kuponi vietnei Carters.com

 • Ietaupiet līdz 35%: izmantojiet mūsu datubāzes reklāmas kuponus, lai ietaupītu līdz pat 35% no tiešsaistes pasūtījuma. Meklējiet kuponus, kas piedāvā bezmaksas piegādi vai bezmaksas dāvanas kā atlīdzību par jūsu lojalitāti.

Atlaides un īpašie piedāvājumi

Vai esat gatavs ievērojami ietaupīt, veicot nākamo pirkumu? Lūk, kā to izdarīt:
 • Ikdienas piedāvājumu sadaļa: Atrodiet līdz pat 50% atlaidi vairāk nekā 5400 precēm zīdaiņiem, maziem bērniem un bērniem.
 • Speciālie piedāvājumi: izbaudiet tādus piedāvājumus kā Pērciet 1, saņemiet 1 50% atlaidi un iepērcieties sadaļā Klīrenss, lai ietaupītu līdz pat 80%.
 • Kārtera kredītkarte: ietaupiet 25% no pirmā pirkuma, izmantojot Kārtera kredītkarti, un vēl 20%, kad saņemsit karti. Turklāt saņemiet bezmaksas piegādi katru dienu un dubultus punktus atlīdzības programmā.

Biļetena atlaide

Pievienojieties Carters.com informatīvajam izdevumam, lai saņemtu papildu 20% atlaidi savam pirmajam pirkumam un esiet informēts par jaunumiem un ekskluzīviem piedāvājumiem. tukšs

Carters.com akcijas un atlaides visa gada garumā

Laipni lūdzam atlaides

Reizēm vietne Carters.com piedāvā laipnu atlaidi līdz pat 15% pirmajam pirkumam.

Melnās piektdienas izpārdošana

Melnās piektdienas izpārdošanas pasākuma laikā baudiet līdz pat 70% atlaidi visai vietnei. Palutiniet savus bērnus ar labākajiem apģērba gabaliem par īpašām cenām.

11. 11. izpārdošana (singlu diena)

Vientuļu diena, kas pazīstama arī kā Double 11, notiek 11. novembrī. Izbaudiet vairāk nekā 20% atlaidi pat jaunākajiem produktiem.

Kiberpirmdienas izpārdošana

Kiberpirmdiena ir lieliski piemērota, lai uzkrātu nepieciešamās ziemas preces. Izbaudiet līdz pat 70% atlaidi visai vietnei un sagatavojiet burvīgus tērpus saviem bērniem ziemas brīvdienām.

Ziemassvētku izpārdošana

Sviniet gada brīnišķīgāko laiku ar vairāk nekā 50% atlaidi Ziemassvētku izpārdošanas pasākumā. Izlaidiet rindas un intensīvo satiksmi, iepērkoties tiešsaistē, un ieprieciniet savus bērnus ar īpašām dāvanām zem Ziemassvētku eglītes. tukšs

Bieži uzdotie jautājumi par CARTERS

Vai CARTERS piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 26 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies CARTERS 2024. gada jūlijā, un jaunākais šodien pievienotais kupons piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt ar CARTERS atlaižu kodiem?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no CARTERS, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz 20%, un ietaupītā summa atkarībā no situācijas var sasniegt vairākus simtus eiro.

Kādi ir labākie CARTERS kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais CARTERs atlaides kods ir (INSIDER20) un piedāvā klientiem 20% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kādi ir faktiskie CARTERS atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi?

KĀ VAR ATRAST JAUNĀKOS KUPONUS CARTERS.COM?

Jaunākos kuponus vietnē carters.com varat atrast konkrētā tīmekļa vietnē, tostarp www.coupons-promo-code.com, www.couponfollow.com, www.groupon.com, www.retailmenot.com, www.slickdeals.net, www. dealspotr.com vai www.hotdeals.com.

VAI VAR MAKSĀT AR PAYPAL vietnē CARTERS.COM?

Jā, jūs varat maksāt ar PayPal vietnē Carters.com.

VAI CARTERS.COM PIEDĀVĀ BEZMAKSAS PIEGĀDE?

Vietne Carters.com piedāvā bezmaksas piegādi visā pasaulē vairāk nekā 80 valstīs pasūtījumiem virs 35 ASV dolāriem un visiem pasūtījumiem, kas tiek apmaksāti ar jūsu Carter's karti neatkarīgi no pasūtījuma vērtības.

KO VAR DARĪT, JA CARTERS.COM KUPONS NESTRĀDĀ?

Ja jūsu kupona kods nedarbojas, iesakām sekot mūsu trikiem un padomiem, lai atrastu kļūdas avotu un uzzinātu, kā to novērst, lai varētu izbaudīt visas karteru reklāmas kuponu sniegtās priekšrocības. Pirmkārt, vienmēr jāatceras, ka katram mūsu lapā norādītajam kupona kodam ir savi izpirkšanas nosacījumi. Izlasiet katra kupona koda informāciju un pārliecinieties, ka ievērojāt spēles noteikumus. Dažreiz kods ir derīgs minimālajai pasūtījuma vērtībai, noteiktai produktu kategorijai vai noteiktam zīmolam, savukārt citreiz kods ir derīgs jauniem vai esošajiem klientiem. Ir arī gadījumi, kad kods ir derīgs uz īpašu periodu, piemēram, mācību gada sākumu vai noteiktiem svētkiem. Otrkārt, ja kodu ievadījāt manuāli, iespējams, esat pieļāvis drukas kļūdu. Vēlreiz pārbaudiet savu ierakstu un pārliecinieties, vai visas rakstzīmes ir tieši tādā secībā, kā tas ir parādīts mūsu datubāzē. Pievērsiet uzmanību arī lielajiem un mazajiem burtiem un nelieciet atstarpi starp cipariem un burtiem. Jūs varat izvairīties no tā visa, vienkārši iesūdzot kopēšanas-ielīmēšanas funkciju jau no paša sākuma, lai pareizi pārsūtītu kodu. Vai pārbaudījāt visu iepriekš minēto un joprojām nevarat izmantot kupona kodu? vai esat pārliecināts, ka neesat to jau izmantojis iepriekšējā pirkumā? Viena un tā pati persona kupona kodu var izmantot tikai vienu reizi, jo tā derīguma termiņš beidzas uzreiz pēc tā pirmās izpirkšanas.

KĀ PIEVIENOT CARTERS.COM KUPONU?

Izpildiet mūsu vadlīnijas, lai uzzinātu, kā bez problēmām varat pievienot pārvadātāja kuponu.

 • 1
  Dodieties uz www.carters.com un pievienojiet savus iecienītākos produktus iepirkumu grozam.
 • 2
  Pierakstieties savā kontā, ja jums tāds jau ir, vai reģistrējieties tūlīt, lai ērti piekļūtu savam pasūtījumam un veiktu tajā izmaiņas.
 • 3
  Apskatiet visus mūsu lapā norādītos kuponus un, kad atrodat savām vajadzībām piemērotāko, iekopējiet to starpliktuvē, iegaumējiet vai atzīmējiet uz papīra lapas vai Word dokumentā.
 • 4
  Dodieties atpakaļ uz www.carters.com un pasūtījuma kopsavilkuma lapu, ielīmējiet savu kodu īpašajā laukā, kur tas ir rakstīts Reklāmas kods, vai ievadiet to manuāli, izmantojot tastatūru.
 • 5
  Noklikšķiniet uz pogas Lietot un veiciet pēdējās darbības, lai pabeigtu pirkumu.

Aktīvie atlaižu kodi CARTERS

🛍️ Kategorija modes
🔥 Kopējie piedāvājumi 26
🎇️ Atlaižu kodi 6
📌 Piedāvājumi 20
➡️ Labākais kupons 20% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 70% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie CARTERS kuponu kodi

KARTERS KODS KARTERS PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
p10 Apskatiet šo reklāmas kodu, lai ietaupītu naudu N / A
N/A Līdz 70% klīrenss | Kārtera kuponi N / A
N/A Izbaudiet 15% atlaidi, reģistrējoties Kārtera īsziņām N / A
N/A Saņemiet bezmaksas piegādi pasūtījumiem $ 35+. Rīkojieties tūlīt! N / A
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.