Vispārējie filtri

REVOLUT atlaižu kodi un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus vietnē REVOLUT

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 5 - 1 balsot

Aktīvie REVOLUT atlaižu kodi

Vispārīga informācija par Revolut

 • Revolut ir Apvienotajā Karalistē bāzēts finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā banku pakalpojumus, galvenokārt izmantojot savu mobilo lietotni.
 • Revolut tika dibināts 2015. gadā ar mērķi sniegt inovatīvus banku un finanšu pakalpojumus, īpaši koncentrējoties uz starptautiskajiem naudas pārvedumiem un valūtas maiņu.
 • Revolut nodrošina virkni finanšu pakalpojumu, tostarp vairāku valūtu kontus, valūtas maiņu, debetkartes, kriptovalūtas atbalstu, budžeta rīkus, apdrošināšanu un citus finanšu produktus.
 • Revolut ir strauji paplašinājis savu lietotāju bāzi visā pasaulē, un tam ir spēcīga klātbūtne Eiropā. Tas ir arī uzsācis pakalpojumus citos reģionos, tostarp Ziemeļamerikā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā.
 • Revolut darbojas ar freemium modeli, piedāvājot pamatpakalpojumus bez maksas ar papildu funkcijām, kas pieejamas, izmantojot premium abonēšanas plānus.
tukšs

Akcijas un piedāvājumi Revolut biedriem

 • Ir četri dažādi Revolut karšu veidi, katrs atbilst citam plānam: Standard, Plus, Premium un Metal. Šeit ir katras funkcijas un priekšrocības:
 • Standarta Revolut kartes ir visvienkāršākais karšu veids, un tām nav ikmēneša maksas.
 • Plus Revolut kartēm ir ikmēneša maksa £ 2.99/€ 2.99/ (nav pieejama ASV), taču tām ir dažas papildu funkcijas, piemēram, naudas atmaksa par noteiktiem pirkumiem un internetbanka.
 • Premium Revolut karšu ikmēneša maksa ir 5.99 £/7.99 €/9.99 $, taču tās piedāvā plašāku funkciju klāstu, piemēram, ceļojumu apdrošināšanu un mobilo tālruņu apdrošināšanu.
 • Metāla Revolut karšu ikmēneša maksa ir 12.99 £/13.99 €/12.99 $, taču tām ir vairākas augstas klases funkcijas, piemēram, konsjerža pakalpojumi un piekļuve lidostas atpūtas telpai.
Visām Revolut kartēm ir pieejama bezmaksas izņemšana bankomātos jūsu mītnes valstī un ārvalstīs, kā arī ārvalstu valūtas maiņa pēc reālā valūtas maiņas kursa. Varat arī pieprasīt virtuālo karti lietotnē Revolut. Revolut virtuālā karte, kā norāda nosaukums, ir virtuāla karte, ko varat izmantot, lai veiktu maksājumus, izmantojot viedtālruni vai pat iepirktos tiešsaistē, un tā var būt vienreizēja vai vairākkārt lietojama. tukšs

Revolut atlīdzības un novirzīšanas kodi

Par katru draugu, kuru atsaucīsit uz Revolut, jūs nopelnīsiet naudas atlīdzību £10, £25, £50, £100 vai, ja tiešām paveicas, £200! Revolut Reward var piešķirt tikai tad, ja jūsu uzaicinātais draugs ir veicis visas nepieciešamās darbības pirms termiņa:
 • Reģistrējieties, izmantojot unikālo novirzīšanas saiti, un pārbaudiet viņu identitāti;
 • Pievienojiet naudu savam Revolut kontam, izmantojot karti vai bankas pārskaitījumu. Pārskaitījumi starp Revolut kontiem un naudas pievienošana, izmantojot Apple Pay vai Google Pay, netiek ņemti vērā;
 • Pasūtiet fizisku Revolut karti;
 • Veiciet 3 legālus pirkumus, izmantojot savu virtuālo vai fizisko Revolut karti tiešsaistē vai veikalā. Derēs arī pirkumi ar Apple Pay vai Google Pay. Trīs pirkumiem ir jābūt lielākai vai vienādai ar minimālo summu, kas redzama Ieteikumu ekrānā.
   

Revolut lietotne

 • Revolut App piedāvā labāku alternatīvu parastajai banku sistēmai, ja runa ir par tādiem pakalpojumiem kā klientu atbalsts un privātuma aizsardzība.
 • Lietotnei ir ērti lietojams lietotāja interfeiss, kas ir izstrādāts tā, lai tas būtu ērti lietotājiem.
 • Revolut kartes ļauj ērti veikt pirkumus vairāk nekā 30 valstu valūtās ar 0% komisijas maksu.
 • Revolut ir lieliski piemērots ceļošanai uz ārzemēm, jo ​​varat tērēt vietējā valūtā un apmainīties ar labāko iespējamo kursu.
 • Revolut ir bijis patiešām lielisks situācijās, kad bija nepieciešami steidzami maksājumi, kā tūlītēja līdzekļu pārskaitīšana starp kontiem.

Bieži uzdotie jautājumi par REVOLUT

Vai REVOLUT piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 10 atlaižu kodi un akcijas, kas REVOLUT darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot REVOLUT atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no REVOLUT, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz -£60, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie REVOLUT kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais REVOLUT atlaides kods ir (titoua3qj4) un piedāvā klientiem atlaidi -£60 pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kādi ir faktiskie REVOLUT atlaižu kodi un reklāmas piedāvājumi?

Vai Revolut ir banka?

Revolut Bank UAB ir pilna bankas licence Lietuvā, kas ļauj tai piedāvāt pārrobežu banku pakalpojumus mūsu biznesa klientiem EEZ.

Ko īsti dara Revolut?

Revolut būtībā ir tiešsaistes banka, kas ļauj izveidot un augšupielādēt tiešsaistes kontu. No šī konta varat veikt maksājumus un pirkumus tiešsaistē ārzemēs.

Vai Revolut var uzticēties?

Revolut darbojas kopš 2015. gada. Revolut garantē, ka jūsu nauda tiek turēta aizsargātā kontā regulētā bankā vai augstas kvalitātes likvīdos aktīvos. Jūsu ietaupījumi tiek noguldīti partnerbankās.

Vai Revolut var izmantot bez maksas?

Revolut ir priekšapmaksas Visa karte, ko var izmantot Apvienotajā Karalistē un ārzemēs. Standarta plāns ir bezmaksas, taču tajā ir ierobežojumi attiecībā uz bezmaksas ārzemju izdevumu apjomu.

Vai vietnē Revolut varu izmantot novirzīšanas kodu?

Jā, Revolut ļauj klientiem izmantot kodus, lai reklamētu savus pakalpojumus. Piemēram, ja jūs iesaucat draugu, jūs pašlaik saņemat līdz pat 50 USD.

Kā es varu ietaupīt Revolut Premium

Lai iegūtu izdevīgāku Revolut Premium piedāvājumu, jums ir jāabonē 12 mēnešu plāns, un pašlaik jūs saņemsiet 3 mēnešu bezmaksas pakalpojumu.

Kā pievienot Revolut

Aktīvie REVOLUT atlaižu kodi

🛍️ Kategorija cits
🔥 Kopējie piedāvājumi 10
🎇️ Atlaižu kodi 10
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons - £60 atlaide
🆕 Jaunākais kupons 15% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie REVOLUT kuponu kodi

REVOLUT KODS REVOLUT PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
titoua3qj4 Saņemiet 60 £ atlaidi, pirmo reizi izmantojot savu Revolut karti N / A
GET15EURO Saņemiet £15 atlaidi N / A
WELCOME15 Saņemiet līdz pat 15% atlaidi jebkuram Revolut plānam N / A
BF50 Melnās piektdienas izpārdošana: ietaupiet līdz 50% no Revolut Premium un Metal plāniem N / A

Norēķinu iespējas

Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

7 Westferry Circus, Canary Wharf, Londona, Anglija, E14 4HD
Revoluts
@RevolutApp
Revoluts
revolut.com

Īss ceļvedis Revolut klientiem

 • Kopumā Revolut ir drošs pakalpojums, kas piedāvā vienkāršus un elastīgus veidus, kā pārvaldīt savu naudu, tērēt un nosūtīt maksājumus visā pasaulē.
 • Revolut ir lieliski piemērots maksājumu veikšanai un izņemšanai mājās un ārzemēs.
 • Mūsu redaktora izvēle: Revolut virtuālās kartes, kas ir lieliskas, ja iepērkaties tiešsaistē pie nepazīstama tirgotāja, jo varat veikt darījumu un pēc tam atcelt karti, ja ir bažas par drošību.
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.