Vispārējie filtri

VIDAXL atlaižu kods un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus vietnē VIDAXL

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.8 - 2 balsis

Aktīvie VIDAXL atlaižu kodi

VIDAXL atlaižu kodi, kuriem beidzies derīguma termiņš

Vispārīga informācija par VidaXL

Šis VidaXL iepirkšanās ceļvedis ir paredzēts gan jauniem klientiem, gan tiem, kuriem jau ir konts un kuri jau ir veikuši pasūtījumus vietnē.  Mums, Couponius komandai, patīk atlaides, tāpēc vēlamies dalīties ar citiem par veidiem, kā ietaupīt, un par labākajām iepirkšanās stratēģijām vietnē VidaXL.  Lai uzrakstītu šo rokasgrāmatu, mēs sekojām VidalXL vietnei, atvērām dalībnieka kontu un abonējām biļetenu. Turklāt, tā kā citu klientu viedokļi mums ir ļoti svarīgi, mēs esam sekojuši galvenajām atsauksmju vietnēm, lai uzzinātu, kāda ir citu pircēju pieredze, kam jāpievērš uzmanība un ko mēs varam darīt, lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi vietnē VidaXL. tukšs

Kas ir VidaXL un kā tas darbojas

 • VidaXL ir tiešsaistes mēbeļu, mājas un dārza piederumu galamērķis. Starptautiskais mazumtirgotājs pārdod vairāk nekā 90,000 XNUMX produktu, gan sava zīmola, gan citu zīmolu produktus.
 • Tā kā VidaXL kontrolē visu, sākot no projektēšanas procesa, ražošanas, mārketinga un pārdošanas, produktu kvalitāte ir ļoti augsta un cenas ir pieejamas. Faktiski tas ir tas, ko VidaXL vēlas darīt, lai saviem klientiem nodrošinātu piekļuvi labākajiem risinājumiem par cenām, ko viņi var atļauties.
 • Pasūtījumi tiek nosūtīti no VidaXL loģistikas centriem, un šobrīd piegādes izmaksas nav. VidaXL katru pasūtījumu, neatkarīgi no tā, cik mazs, piegādā bez maksas. Aptuveno piegādes laiku jūs saņemsiet pasūtījuma beigās, kad VidaXL izvēlēsies pareizo kurjeru jūsu pasūtījumam, pamatojoties uz apjomu, svaru un galamērķi.
 • VidaXL atgriešana ir tikpat vienkārša, cik vien iespējams: klienti var atgriezt jebkuru pasūtīto preci 30 dienu laikā pēc saņemšanas, ja viņi rakstiski pieprasa atgriešanu uz [e-pasts aizsargāts]. Ja VidaXL apstiprina atgriešanu, tas var piedāvāt arī saistītos piegādes pakalpojumus vai atmaksās šīs izmaksas kopā ar preces izmaksām 14 dienu laikā pēc atgriešanas saņemšanas un pārbaudes noliktavā.
 • Apmaksa pa daļām: klientiem izvēlētajās valstīs VidaXL ļauj veikt pasūtījumu apmaksu 4 maksājumos, izmantojot maksājumu sistēmu KLARNA. Varat pārbaudīt šī pakalpojuma pieejamību, tieši vietnē piekļūstot VidaXL savā valodā.
 • Mums patīk VidaXL vietnes dizains, mūsu komanda vienojās, ka šeit jūs varat smelties iedvesmu jebkuram mājas vai dārza dizainam. Mums ļoti patīk arī cenas, ievērojami lētākas par konkurentiem un plašais preču klāsts noliktavā. 
 • Lūdzu, apskatiet sadaļas, kurās māca, kā iekārtot un iekārtot savu māju un dārzu, tās ir noderīgas un ļoti labi strukturētas. Lūdzu, apmeklējiet arī sadaļu #sharemevidaxl, kur klienti augšupielādē savās mājās un dārzos uzstādīto pirkumu fotoattēlus. Mūsu redaktors novērtē šo viltību kā visnoderīgāko rīku, lai atrastu labākos risinājumus jūsu telpai.

Kā ietaupīt naudu, iepērkoties vietnē VidaXL

 • Pirmais solis, kas jums jāveic, lai gūtu labumu no jaunākajiem VidaXL piedāvājumiem, ir atvērt klienta kontu un abonēt biļetenu. Tā kā VidaXL vienmēr atjaunina akcijas, ir absolūti nepieciešams abonēt un piekļūt jauniem piedāvājumiem, tiklīdz tie tiek publicēti.
 • Šobrīd VidaXL jaunajiem biļetenu abonentiem piedāvā atlaides kodu 5 € vērtībā pirmajam pasūtījumam.
 • Couponius komanda iesaka instalēt VidaXL mobilo lietotni. Mēs uzskatām par nepieciešamu piekļūt pasūtījumiem, akcijām un jaunākajiem VidaXL piedāvājumiem, lai kur jūs atrastos. Mums patīk, kā lietotne ir optimizēta mobilajām ierīcēm, un uzskatām, ka lietotne ir absolūti nepieciešama, lai iegūtu vislabākos iepirkšanās rezultātus vietnē VidaXL.
 • Ja esat jauns klients, lūdzu, veltiet dažas minūtes, lai iepazītos ar VidaXL vietnes veidni un vietnē esošajām kategorijām. Lielu atlaižu periodos populārākie produkti tiek prezentēti īpašajā kategorijā "24/7 piedāvājumi".
 • Vissvarīgākais veids, kā ietaupīt, iepērkoties VidaXL, ir atlaižu kodi. VidaXL piedāvā saviem klientiem kuponus jeb burtu un ciparu virknes, kuras tiek lietotas norēķinoties, var dot priekšrocību, samazinot kopējo pasūtījuma vērtību par noteiktu summu vai procentiem. 
tukšs

VidaXL kuponu kodi

 •  VidaXL piedāvā klientiem atlaižu kuponu kodus, kas pazīstami kā atlaižu kuponi tieši vietnē, VidaXL sociālo mediju kontos, informatīvajā izdevumā vai specializētās atlaižu vietnēs, piemēram, www.coupons-promo-code.com, www.vouchercodes.co.uk, www. .picodi.com, www.retailmenot.com vai www.dealspotr.com.
 • VidaXL atlaižu koda nosacījumi un ierobežojumi: atlaižu kodiem vienmēr ir pieteikšanās nosacījumi. Šie nosacījumi var būt saistīti ar minimālo pasūtījuma vērtību, uz kuru tie attiecas, konkrētu produktu veidu, kuriem tos var piemērot, vai pat konkrētu zīmolu vai produktu, kuram tie piedāvā priekšrocības. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet nosacījumus, kad atrodat VidaXL atlaides kodu, lai to pareizi lietotu pasūtījumam un izmantotu visas tā piedāvātās priekšrocības.
 • VidaXL atlaižu kodu derīguma termiņš: atlaižu kodiem, tāpat kā akcijām, ir derīguma termiņš, kurā tos var izmantot. Katram mūsu publicētajam atlaižu kodam ir norādīts šis termiņš, jo mēs vēlamies ietaupīt jūsu svarīgo laiku un nevēlamies, lai jūs izmēģinātu kodus, kuriem ir beidzies derīguma termiņš un kuri vairs nedod labumu jūsu pasūtījumiem. Ir vērts norādīt, ka dažreiz šie atlaižu kodi, pat ja VidaXL minētais termiņš ir pagājis, joprojām var darboties, tāpēc, ja neesat atradis labu atlaižu kodu un laiks atļauj, lūdzu, izmēģiniet kodus, kuriem beidzies derīguma termiņš, jo pastāv iespēja, ka joprojām var darboties.
 • VidaXL atlaižu kodi, kas publicēti vietnē Couponius: tā kā mums, Couponius komandai, patīk atlaides, mēs vēlamies, lai mūsu apmeklētāji, iepērkoties VidaXL, saņemtu vislabākos piedāvājumus un atlaides. Tāpēc mēs pavadām daudz laika, pētot VidaXL vietni, VidaXL biļetenu un VidaXL sociālo mediju kontus, meklējot jaunākos atlaižu kodus. Tajā pašā laikā mēs arī sekojam līdzi kodiem, kas publicēti citās atlaižu vietnēs, un pārbaudām uzticamus avotus, piemēram, www.retailmenot.com, www.slickdeals.co.uk, www.coupons-promo-code.com, www. promocode.ac un daudzi citi katru dienu.
 • Šajā lapā atradīsit kodu sarakstu, kurus Couponius komanda bieži pārbauda un atjaunina. Lūdzu, nemēģiniet tikai vienu vai vienu, kas šķiet vislabākais jūsu pasūtījumam, bet izmēģiniet tos visus, lai pēc tam izlemtu, kurš no tiem jums sniedz vislielāko labumu, un piemērot to. 
 • Kā piemērot atlaižu kodus vietnē VidaXL: lai palīdzētu ātri un pareizi piemērot VidaXL atlaižu kodu, šajā lapā esam izveidojuši ceļvedi. Lūdzu, ritiniet līdz lapas apakšdaļai, lai ievērotu VidaXL tīmekļa vietnes atlaižu koda lietošanas instrukcijas. Mēs esam pievienojuši arī attēlu, lai ietaupītu papildu laiku, parādot, kur tieši jāievada atlaides kods.

VidaXL piedāvājumi un pārdošana visa gada garumā

 • melnā piektdiena
 • Ziemassvētku un svētku izpārdošana
 • Jaungada izpārdošana
 • Sezonas beigu notikumi (pavasaris/vasara vai rudens/ziema)
 • Valentīndienas izpārdošana
 • Atpakaļ uz skolu Izpārdošana
 • Vientuļa diena
 • Mātes diena
 • Halovīni

VidaXL dropshipping bizness

 • VidaXL piedāvā klientiem iespēju pievienoties viņu piegādes programmai un vadīt tiešsaistes biznesu
 • Pievienojieties tūkstošiem pārvadātāju kopienai, lai vadītu tiešsaistes biznesu no savām mājām
 • Pievienojiet VidaXL produktus savam tirgum. Jūs nosakāt cenu un peļņu. VidaXL nosūta produktus tieši jūsu gala klientam, organizē atgriešanu un pat konsultē jūs par klientu atbalstu
 • Varat reģistrēties VidaXL vietnē un sākt nekavējoties

Bieži uzdotie jautājumi par VIDAXL

Vai VIDAXL piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 27 atlaižu kodi un akcijas, kas VIDAXL darbosies 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā 10% atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt, izmantojot VIDAXL atlaižu kodus?

Summa, ko varat ietaupīt ar atlaides kodu no VIDAXL, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no 10% līdz £22, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie VIDAXL kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais VIDAXL atlaides kods ir (UKHOLIDAY19) un piedāvā klientiem atlaidi £22 apmērā pirkumiem 2024. gada jūlijā.

No kuras valsts ir vidaXL?

VidaXL ir starptautisks tiešsaistes mazumtirgotājs, kura galvenā mītne atrodas Nīderlandē.

No kurienes tiek piegādāts VidaXL?

Visi pasūtījumi tiek piegādāti no Eiropas. VidaXL piedāvā izmantot vairākas noliktavas, kas atrodas visā Eiropā.

Vai VidaXL piedāvā vietējo klientu apkalpošanu?

Jā, visās valstīs, kurās darbojas VidaXL, piedāvā klientu apkalpošanu dzimtajā valodā.

Cik maksā VidaXL piegāde lieliem pasūtījumiem?

VidaXL piedāvā bezmaksas starptautisko piegādi visiem pasūtījumiem.

Vai es varu izmantot VidaXL reklāmas kodu vairākas reizes?

Tas ir atkarīgs no konkrētajiem noteikumiem un nosacījumiem, ko VidaXL noteicis konkrētajam kodam. Lai uzzinātu, vai atlaides kodu var izmantot vairākas reizes, pārbaudiet ar kodu saistītos noteikumus un nosacījumus.

Ko darīt, ja mans VidaXL reklāmas kods nedarbojas?

Ja ievadītais kods nedarbojas, rīkojieties šādi:
 • pārbaudiet, vai pareizi ievadījāt kodu
 • pārbaudiet koda derīguma termiņu
 • pārbaudiet, vai ir spēkā ierobežojumi (daži reklāmas kodi ir derīgi tikai noteiktām precēm vai kategorijām.
 • pārliecinieties, ka mēģināt izmantot kodu pareizajiem produktiem).
Ja tas viss nedarbojas, vienmēr varat meklēt citu atlaides kodu un izmēģināt.

Kā veiksmīgi izmantot kupona kodu vietnē VidaXL.com

Iegādājieties visu nepieciešamo savai mājai un dārzam par labākajām cenām, izmantojot VidaXL kuponu kodus

 • 1
  Noklikšķiniet uz "Kopēt" un saglabājiet savu VidaXL.com kupona kodu vēlākai lietošanai
 • 2
  Pievienojiet visas vēlamās preces VidaXL iepirkumu grozam. Pārliecinieties, vai ir pievienots viss, ko vēlējāties
 • 3
  Lai pārskatītu pasūtījumu, ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz "Iepirkumu grozs".
 • 4
  Atrodiet izvēles rūtiņu "Izmantot kupona kodu" un noklikšķiniet uz tās, lai atvērtu dialoglodziņu
 • 5
  Ievadiet vai ielīmējiet KUPONU un noklikšķiniet uz "Lietot kodu", lai izmantotu piedāvājumu
 • 6
  Jūsu atlaide tiks automātiski aprēķināta izrakstīšanās laikā. Izbaudiet pirkumu!

Aktīvie VIDAXL atlaižu kodi

🛍️ Kategorija Mājai un dārzam
🔥 Kopējie piedāvājumi 27
🎇️ Atlaižu kodi 27
📌 Piedāvājumi 0
➡️ Labākais kupons £22 atlaide
🆕 Jaunākais kupons 10% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie VIDAXL kuponu kodi

VIDAXL KODS VIDAXL PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
DEALS-XL Ietaupiet 10% atlaidi āra kategorijai, izmantojot šo VidaXL atlaides kodu Augusts 31, 2024
freeday Izbaudiet šīs nedēļas ekskluzīvus ietaupījumus, izmantojot šo atlasīto vidaxl.co.uk kuponu N / A
SIFRAXL10 Iepazīstieties ar jaunākajām Vidaxl akcijām un ietaupiet, izmantojot šo brīnišķīgo piedāvājumu N / A
discount15 Ietaupiet 15% no konkrētām precēm N / A

Norēķinu iespējas

PayPal
Kredītkarte

Piegādes opcijas

Kurjers

Kontaktu opcijas

Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, Nīderlande
@vidaXL_HQ
vida XL
vidaxl.com

īss rokasgrāmata VidaXL klientiem

 • Austrumos, lai pārvietotos e-veikalā, skaidras kategorijas un pārdomātas izvēlnes
 • Labi produktu apraksti, fotogrāfijas un vispārīga informācija par produktu
 • Jūs varat pasūtīt kā reģistrēts dalībnieks vai norēķināties kā viesis

VidaXL produktu kategorijas

 • mēbeles
 • Māja un dārzs
 • detaļas
 • Sporta preces
 • Piederumi dzīvniekiem un mājdzīvniekiem
 • Rotaļlietas un spēles
 • Transportlīdzekļi un to daļas
 • Bizness un rūpniecība

VidaXL pasūtījuma piegāde

VidaXL darbojas ar vairākiem mobilo sakaru operatoriem. Tas, kurš pārvadātājs piegādās jūsu pasūtījumu, ir atkarīgs no vairākām lietām: • produkta veida; • jūsu produkta apjoma; • galamērķa, uz kuru tas tiks nosūtīts.  

VidaXL atgriešanas politika

 • Bojātus, bojātus vai nepareizus produktus var no jauna noregulēt 30 dienu laikā
 • Jums jāinformē rakstiski pa e-pastu: [e-pasts aizsargāts]
 • Atgrieztajām precēm jābūt oriģinālajā iepakojumā un tādā pašā stāvoklī, kādā tās saņēmāt
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.