Vispārējie filtri

TRANSFERGO atlaižu kodi un kuponi

Atklājiet jaunākos atlaižu kodus un pārbaudītas akcijas, lai iegūtu ekskluzīvus ietaupījumus vietnē TRANSFERGO

Jūsu vērtējums: neviens
Vērtējums: 4.5 - 5 balsis

Aktīvie TRANSFERGO atlaižu kodi

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA PAR TRANSFERGO.com

TRANSFERGO.com, kas dibināts 2012. gadā, ir viens no pasaulē visstraujāk augošajiem naudas pārvedumu uzņēmumiem, kas ir uzticams un uzticams kompanjons vairāk nekā 2 miljoniem klientu visā pasaulē. Tas piedāvā pakalpojumus ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem un ir viens no tirgus līderiem, kas palīdz ērti un ātri, ar zemu maksu un bez slēptām izmaksām pārskaitīt naudu saviem mīļajiem. Turklāt šis tiešsaistes pakalpojumu sniedzējs palīdz arī jums apmaksāt rēķinu jebkurā laikā un vietā no jebkuras ierīces: planšetdatora, tālruņa vai klēpjdatora. Esiet gudrs un izvēlieties TransferGO.com, lai pārskaitītu naudu uz vairāk nekā 160 pasaules valstīm ar lieliskiem valūtas maiņas kursiem un daudzām citām funkcijām. tukšs

TRANSFERGO.com ĪPAŠI TIRDZNIECĪBAS PASĀKUMI

Vai vēlaties ietaupīt vairāk, pārskaitot naudu ģimenei vai draugiem no ārzemēm? Pēc tam saņemiet lieliskas atlaides un daudzas citas TransferGO.com priekšrocības īpašo pārdošanas pasākumu laikā, kas tiek organizēti katra gada beigās.

LAIPNI ATLAIDES

Ik pa laikam TransferGO.com saviem jaunajiem lietotājiem piedāvā līdz pat £12 vai līdzvērtīgu summu jūsu valūtā.

BLACK FRIDAY IZPĀRDOŠANA

Katru gadu arvien vairāk uzņēmumu cīnās, lai Melnās piektdienas pārdošanas pasākuma laikā piedāvātu labākos piedāvājumus. Un TRANSFERGO.com noteikti ir viens no tiem. Jūs varat saņemt fantastisku £10 atlaidi, un īpašie piedāvājumi var sasniegt pat 90% atlaidi.

11/11 IZPĀRDOŠANA

Pagaidām mēs nevarējām atrast nekādu informāciju par īpašajiem piedāvājumiem no TransferGo.com 11. 11. izpārdošanas laikā, kas pazīstams kā Singles' Day vai Double 11. Taču tas nenozīmē, ka 11. novembrī jūs nevarat saņemt atlaidi . Sekojiet līdzi vietnei TransferGO.com un nepalaidiet garām nevienu piedāvājumu.

KIBER PIRMDIENU IZPĀRDOŠANA

Kiberpirmdiena ir notikums, kas gadu gaitā ir kļuvis tikpat nozīmīgs un populārs kā Melnā piektdiena. Un vietnē TransferGo.com jūs varat saņemt līdz pat 90% atlaidi starptautiskajiem naudas pārvedumiem, kā arī daudziem citiem pārsteigumiem.

ZIEMASSVĒTKU IZPĀRDOŠANA

Ziemassvētki tuvojas, un jūs nezināt, ko darīt, lai pārsteigtu savus mīļos ar īpašām dāvanām? Kāpēc gan nenosūtīt viņiem virtuālus apskāvienus un nepastāstīt par TranserGO.com īpašajiem piedāvājumiem? Jūs un jūsu mīļie var saņemt vairāk nekā 50% atlaidi TransferGO.com pakalpojumiem. tukšs

KĀ VAR SAŅEMT ATLAIDI ŠODIEN TRANSFERGO.com?

Vai zinājāt, ka katru dienu vietnē TransferGo.com varat saņemt atlaidi, negaidot līdz īpašajiem pārdošanas pasākumiem? Uzziniet, kā varat ietaupīt TransferGO.com starptautiskajā naudas pārskaitījumā un nodrošināt lieliskas atlaides.

AKCIJAS KUPONI TRANSFERGO.com

Izmantojot pareizo TransferGO.com reklāmas kupona kodu, jūs varat ietaupīt vairāk nekā £10 no starptautiskajiem naudas pārvedumiem. Turklāt jūs varat saņemt vēl vairāk atlīdzību. Viss, kas jums jādara, ir izlasīt informāciju par katru mūsu datubāzē pieejamo kuponu un paņemt to, kas sniedz jums vislielāko atlaidi.

ATLAIDES UN ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI TRANSFERGO.com

Dalīšanās ir rūpes. Izplatiet ziņu un apbalvojiet sevi, vienkārši pastāstot draugiem par TransferGO.com. Pievienojieties bezmaksas ieteikuma programmai no TransferGO.com un kopīgojiet savu uzaicinājuma kodu, izmantojot īsziņu, WhatsApp vai savu sociālo mediju kontu, un katru reizi, kad kāds tavs draugs pierakstīsies pie šī lieliskā tiešsaistes pakalpojumu sniedzēja un veiks savu pirmo pārskaitījumu, jūs nopelnīsit. £20. Vai vēlaties iegūt vēl vairāk? Atgriezieties vietnē TransferGO.com, kad vien iespējams, un, ja esat students vai svarīgs darbinieks, varat saņemt 10% atlaidi.

ATLAIDE, PIEDĀVĀTA TRANSFERGO.com JAUNUMI

Pierakstieties oficiālajam TransferGO.com informatīvajam izdevumam un iegūstiet 10% atlaidi nākamajam naudas pārskaitījumam.

NODERĪGA INFORMĀCIJA PAR TRANSFERGO.com

Vai vēlaties nopelnīt vēl vairāk, vienkārši izmantojot TransferGO.com? Pievienojieties partneru programmai, lai iegūtu personalizētas izsekošanas saites un daudzus citus mārketinga rīkus un reklamētu TransferGO.com savā vietnē, forumā, emuārā vai sociālo mediju kontā. Katrs apmeklētājs, kurš veic pārskaitījumu, izmantojot jūsu saiti, saņems augstas komisijas maksas, sākot no 10 £, kā arī piekļuvi noderīgiem TransferGO.com sagatavotajiem baneriem, video un rakstiem. Jūs saņemsiet arī reāllaika izsekošanas datus un pārskatus, kā arī īpašu atbalsta komandu, kas palīdzēs izveidot mārketinga kampaņas jaunu klientu piesaistīšanai. Lietojot TransferGO.com pirmo reizi, ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā, un mēs esam apkopojuši visu, kas jums jāzina par jūsu pasūtījumu, tostarp informāciju par maksājuma veidiem, atmaksas vai atcelšanas politiku un Klientu. Servisa komanda.

INFORMĀCIJA PAR MAKSĀJUMA VEIDIEM

TransferGO.com pieņem šādus maksājumu veidus: kredītkartes un debetkartes (VISA, Mastercard), Apple Pay, Google Pay, Klarna un bankas pārskaitījumu.

TRANSFERGO.com MOBILĀ LIETOTNE

Lejupielādējiet tagad oficiālo TrasnferGo.com mobilo lietotni, kas ir pieejama jūsu iOS un Android ierīcēm, lai īpaši ātri nosūtītu naudu vairāk nekā 160 valstīs un 41 valūtā un saņemtu naudu savā kartē tikai dažu minūšu laikā. Lietojumprogramma piedāvā pārskatāmu un skaidru veidu, kā pārskaitīt naudu uz ārzemēm, bez slēptām problēmām, ar labiem valūtas kursiem un bez valūtas svārstību riska. Jums būs pilnīga kontrole, un jūs saņemsiet atjauninājumus par pārsūtīšanas statusu.

TRANSFERGO.com SOCIĀLAJOS MEDIJOS

Iepazīstieties ar TransferGO.com, licencētu un autorizētu maksājumu iestādi, kuru regulē FCA un HMRC, un pievienojieties tās lieliskajai kopienai sociālajos medijos. Sekojiet tā darbībai FacebookTwitterLinkedInInstagramPinterest un YouTube piekļūt jaunākajai informācijai FinTech nozarē un būt pirmajam, kas uzzina visu par ekskluzīviem piedāvājumiem un reklāmas piedāvājumiem. Neaizmirstiet izlasīt arī emuāru, jo jūs iegūsit piekļuvi interesantiem un noderīgiem rakstiem, piemēram, (ļoti) īsam ceļvedim par mārciņas un eiro konvertācijas kursiem, Īsam ceļvedim par Apvienotās Karalistes valsts pensiju, Migrantu pieredze: labākās lietas par pārcelšanos. ārzemēs vai Galvenās lietas, kas jāzina, lai pasargātu sevi no krāpšanas.

INFORMĀCIJA PAR ATGRIEŠANAS POLITIKU

TransferGO.com piedāvā iespēju vienkārši un ātri atcelt naudas pārvedumu bez maksas. Jūs nevarēsiet atcelt savu pasūtījumu, ja maksājums jau ir sasniedzis TransferGO.com vai ja maksājums nebija veiksmīgs.

KONTAKTINFORMĀCIJA TRANSFERGO.com

Ja oficiālās vietnes palīdzības centra lapā nevarat atrast pareizo informāciju, varat sazināties ar klientu apkalpošanas komandu. Komanda pa e-pastu plkst [e-pasts aizsargāts] vai zvanot pa tālruņiem +44 13 9269 4030 un +49 30 2000 42053 angļu valodā. Turklāt vietnē varat atrast tālruņa numurus savai valodai, tostarp lietuviešu, poļu, rumāņu, latviešu, krievu, ukraiņu, turku un vācu valodā.

Bieži uzdotie jautājumi par TRANSFERGO

Vai TRANSFERGO piedāvā atlaižu kodus?

Pašlaik ir pieejami 40 atlaižu kodi un akcijas, kas darbosies TRANSFERGO 2024. gada jūlijā, un jaunākais kupons, kas pievienots šodien, piedāvā % atlaidi.

Cik daudz jūs varat ietaupīt ar TRANSFERGO atlaižu kodiem?

Summa, ko varat ietaupīt ar TRANSFERGO atlaides kodu, var atšķirties atkarībā no pasūtījuma vērtības un piedāvātās atlaides vērtības. Šobrīd atlaides procents ir no % līdz 75%, un ietaupītā summa var sasniegt vairākus simtus eiro atkarībā no situācijas.

Kādi ir labākie TRANSFERGO kuponi un atlaižu kodi?

Labākais pārbaudītais TRANSFERGO atlaides kods ir (75OFFTRANS) un piedāvā klientiem 75% atlaidi pirkumiem 2024. gada jūlijā.

Kā es varu atrast jaunākos TransferGO.com kuponus?

Jaunākos TransferGO.com kuponus varat atrast noteiktās vietnēs, piemēram, www.promonix.com, www.coupons-promo-code.com, www.global-discount-codes.com, www.dealspotr.com, www.groupon. co.uk vai www.i-funbox.com.

Vai es varu norēķināties ar PayPal vietnē TransferGO.com?

Diemžēl pašlaik vietnē TransferGO.com nevarat norēķināties ar PayPal.

Vai TransferGO.com piedāvā bezmaksas piegādi?

Jā, ik pa laikam TransferGO.com piedāvā bezmaksas naudas pārveduma piegādi.

Ko es varu darīt, ja TransferGO.com kupons nedarbojas?

Izpildiet mūsu nākamās vadlīnijas, lai uzzinātu, kā novērst visbiežāk sastopamos kļūdu avotus, ja jūsu TransferGO.com kupona kods nedarbojas. Pirmkārt, jums jāzina, ka katram mūsu lapā norādītajam reklāmas kuponam ir savi izpirkšanas nosacījumi, kas jums jāievēro. Uzmanīgi izlasiet informāciju par katru kupona kodu, lai uzzinātu, kas jums jādara, lai saņemtu atlaidi. Dažreiz kods ir derīgs minimālai pārsūtīšanas vērtībai vai pārsūtīšanai uz noteiktiem galamērķiem, savukārt citreiz kods ir derīgs noteiktai klientu kategorijai, jaunam, esošam vai studentam. Otrkārt, ja kodu ievadījāt manuāli, izmantojot tastatūru, iesakām vēlreiz pārbaudīt ievadi, lai pārliecinātos, ka visas rakstzīmes atbilst tādai pašai secībai kā mūsu datubāzē. Pievērsiet uzmanību arī lielajiem un mazajiem burtiem un nelieciet atstarpes starp cipariem un burtiem. Treškārt, vai esat pārliecināts, ka jau neesat izmantojis to pašu TransferGO.com reklāmas kupona kodu iepriekšējā naudas pārskaitījumā? Jūs to vairs nevarat izmantot, jo tam ir beidzies derīguma termiņš. Vietni TransferGO.com viena un tā pati persona var izmantot tikai vienu reizi.

KĀ PIEVIENOT TRANSFERGO.com KUPONU?

Izpildiet tālāk aprakstītos norādījumus, lai uzzinātu, kā varat pievienot TransferGO.com kupona kodu, lai saņemtu atlaidi.

 • 1
  Dodieties uz vietni TransferGO.com un piesakieties savā personīgajā kontā, ja jums tāds jau ir, vai reģistrējieties tūlīt, lai ērti piekļūtu pārsūtīšanas pakalpojumiem.
 • 2
  Atlasiet arī valsti, kurā vēlaties pārskaitīt naudu, kā arī valūtu, kā arī saņēmēju.
 • 3
  Pārmeklējiet mūsu lapas reklāmas kuponus un, kad atrodat īsto, iekopējiet to starpliktuvē, iegaumējiet vai atzīmējiet uz papīra lapas vai Word dokumentā.
 • 4
  Atgriezieties vietnē TransferGO.com un ielīmējiet kodu vajadzīgajā laukā vai ievadiet to manuāli, izmantojot tastatūru.
 • 5
  Izmantojiet kodu, lai aktivizētu atlaidi, un turpiniet ar pēdējām darbībām, lai pabeigtu naudas pārskaitījumu.

Aktīvie atlaižu kodi TRANSFERGO

🛍️ Kategorija cits
🔥 Kopējie piedāvājumi 40
🎇️ Atlaižu kodi 25
📌 Piedāvājumi 15
➡️ Labākais kupons 75% atlaide
🆕 Jaunākais kupons 75% atlaide
🚚 Bezmaksas piegāde
🔄 Atgriešanas periods 30 dienas
⏳ Pēdējais atjauninājums 15 jūlijs 2024

Labākie TRANSFERGO kuponu kodi

PĀRDOŠANAS KODS TRANSFERGO PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS BEIDZAS
GIVEREFER2 Transfergo kupons: pirmie 2 pārskaitījumi bez maksas (kad reģistrējaties) N / A
TRA Izbaudiet 20 £ atlaidi pirmajam pārskaitījumam N / A
twonofees Izbaudiet bezmaksas maksu ar pirmajiem diviem pārskaitījumiem N / A
MAX2ATHILL45 Transfergo reklāmas kods: reģistrējieties un saņemiet pirmos 2 pārskaitījumus bez maksas N / A

Norēķinu iespējas

Kredītkarte

Piegādes opcijas

Pa e-pastu

Kontaktu opcijas

1a Old Street Yard White Collar Factory, EC1Y 8AF, Londona, Apvienotā Karaliste.
TransferGo
@TrasnferGO
TransferGo
transfergo.com

TRANSFERGO.com FUNKCIJAS UN PRIEKŠROCĪBAS Atklājiet lielisko TransferGO.com pasauli un atbloķējiet ekskluzīvas funkcijas un priekšrocības.
 • Lieliska partneru programma ar augstām komisijas likmēm, sākot no £10.
 • Dažādi maksājumu veidi, tostarp Google Pay un Apple Pay.
 • Pārskaitījums uz vairāk nekā 160 valstīm un 41 valūtu.
 • Vairāk nekā 2 miljoni klientu.
 • Bez slēptām maksām, ar lieliskiem valūtas maiņas kursiem.
TRANSFERGO.com IEGLABĀŠANAS PADOMI Ir daži taupīšanas padomi, kas palīdzēs samazināt starptautiskā pārskaitījuma izmaksas.
 • Reģistrējieties biļetenam, lai saņemtu 10% atlaidi nākamajam naudas pārskaitījumam.
 • Saņemiet līdz pat £12 vai līdzvērtīgu atlaidi savā valūtā, pirmo reizi izmantojot TransferGO.com.
 • Nopelniet 20 £, izmantojot ieteikumu programmu.
 • Saņemiet 10% atlaidi studentam vai svarīgam darbiniekam.
 • Iepērcieties īpašajos gada laikos: Melnā piektdiena, Kiberpirmdiena, Double 11 vai Ziemassvētku izpārdošana.
Autortiesības © 2024 Couponius.com. Visa sniegtā informācija ir informatīvs nosaukums.